شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[28 / 7 / 1399] سردار شهید حاج‌حبیب لک‌زایی؛
[29 / 7 / 1399] در معراج الشهدای تهران انجام شد؛
[28 / 7 / 1399] شهید «لطف الله تقدیسی میرک»؛
[28 / 7 / 1399] مسئول امور ایثارگران سپاه قدس گیلان خبر داد؛
[29 / 7 / 1399] به روایت علیرضا لطف‌الله زادگان؛
[28 / 7 / 1399] معرفی کتاب؛
[28 / 7 / 1399] به‌صورت مجازی برگزار می‌شود؛
[28 / 7 / 1399] پاسدار شهید محمد مهدی بهراملو؛
[28 / 7 / 1399] مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس لرستان تاکید کرد؛
[28 / 7 / 1399] معرفی کتاب؛

 

کدخبر: 74312
تاریخ انتشار: 26 شهریور 1399 _19:34:55
ندای ولی فقیه خود را لبیک بگویید

شهید سید محمدرضا موسوی‌کوتی در وصیت‌نامه خود آورده است:‌ برادران و خواهران صدای (هل من ناصر ینصرنی ) امام بلند است پس این ندای را لبیک گفته و به وظیفه ی شرعی خود عمل کنید.

 

تا شهدا؛ «شهید», شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.

می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها،‌ شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت... «برگ سبزی، تحفه درویش»، «تا چه قبول افتد و چه در نظر آید».

تبرک لحظاتمان با شهید سید محمدرضا موسوی‌کوتی:

بسم الله الرحمن الرحیم

مقدمه تمامی حماسه‌های فراموش نشدنی در طول قرون و اعصار همان حماسه پیشوای آزادگان جهان،‌ امام حسین (ع) است، اگر آیین پاک اسلام جز با کشته شدن من برپا نمی‌ماند ای شمشیرها مرا بگیرید و با پیکرم آشنا شوید.

با درود فراوان به رهبر کبیر انقلاب و بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و با درود بر شهدای اسلام، شهدایی که با ایثار خون خود نظام طاغوتی و  شاهنشاهی که بر پایه کفر و شرک و بت‌پرستی استوار بود به رهبری پیامبرگونه امام خمینی ویران کردند و نیز بعد از پیروزی انقلاب اسلامی دیدیم که مستکبران جهانی برای ادامه زورگویی و چپاولگری خود متحد شده و به شکل گروهک‌های مختلف و منافق  بیرون آمدند و علیه ما شوریدند اما  تمام نقشه‌های شوم و پلید آنها و ارباب‌های ابرقدرت‌ شرق و غربشان و مزدوران داخلیشان یکی پس از دیگری نقش بر آب شد و خدا فرموده :«ومکروا و مکرالله والله خیر الماکرین».

اکنون این زمان مزدور دیگری از تبار اهل یزید بنام صدام کافر در مقابل فرزند راستین امام حسین(ع) یعنی امام خمینی(ره) قرار گرفته تا بتواند با حمله به انقلاب اسلامی ایران نقشه ارباب خود آمریکا را به اجرا در آورد.

برادران و خواهران صدای (هل من ناصر ینصرنی ) امام بلند است و من به میدان جنگ می‌روم تا ندای امام را لبیک گفته و نیز به وظیفه شرعی خود عمل کنم که در قرآن آمده « ان الذین امنوا والذین هاجرو وجاهدوا فی سبیل الله اولئک یرحون رحمه الله والله غفور الرحیم».