شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[3 / 8 / 1399] تهیه‌کننده و کارگردان دفاع مقدس خبر داد؛
[3 / 8 / 1399] پس از عملیات «کمان ۹۹» رخ داد؛
[3 / 8 / 1399] وصیت‌نامه شهید «محمد بابایی چافی»؛
[3 / 8 / 1399] معاون اجتماعی سازمان بسیج مستضعفین؛
[3 / 8 / 1399] معرفی کتاب؛
[3 / 8 / 1399] فرمانده نیروی دریایی سپاه؛
[3 / 8 / 1399] مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس خراسان جنوبی؛

 

کدخبر: 74290
تاریخ انتشار: 26 شهریور 1399 _14:19:28
کتاب «نخل‌های سربلند» منتشر شد

سرهنگ «امیرعباس آسمند» از چاپ کتاب «نخل‌های سربلند» تاریخ شفاهی سرهنگ «فریدون بهادری» از رزمندگان دوران دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.

 

تا شهدا؛ سرهنگ «امیرعباس آسمند» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد امروز در جمع خبرنگاران از چاپ کتاب «نخل‌های سربلند» خبر داد و اظهار داشت: این کتاب تاریخ شفاهی سرهنگ «فریدون بهادری» از رزمندگان سرافراز دوران دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد است.

 

کتاب «نخل‌های سربلند» منتشر شد

 

وی افزود: کتاب نخل‌های سربلند در 184 صفحه به قلم حمیدرضا صفائی نصرآباد به رشته تحریر درآمده و با حمایت مدیریت اسناد و مدارک اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد به چاپ رسیده است.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد گفت: در این کتاب خاطراتی شنیدنی از دوران دفاع مقدس توسط سرهنگ فریدون بهادری روایت شده است.

آسمند عنوان کرد: سرهنگ فریدون بهادری از جوانانی بود که از نخستین روزهای شروع جنگ تحمیلی، در خط مقدم نبرد حضور یافت و رشادت‌های بی‌بدیلی را در دفاع از میهن اسلامی‌مان از خود بر جای گذاشت.

وی متذکر شد: این کتاب 31 شهریور امسال در آیینی با حضور نماینده ولی فقیه در استان، استاندار ، فرماندهان ارشد نظامی و انتظامی و جمعی دیگر از مسئولان رونمایی می‌شود.

ابزار هدایت به بالای صفحه