شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[3 / 8 / 1399] تهیه‌کننده و کارگردان دفاع مقدس خبر داد؛
[3 / 8 / 1399] پس از عملیات «کمان ۹۹» رخ داد؛
[3 / 8 / 1399] وصیت‌نامه شهید «محمد بابایی چافی»؛
[3 / 8 / 1399] معاون اجتماعی سازمان بسیج مستضعفین؛
[3 / 8 / 1399] معرفی کتاب؛
[3 / 8 / 1399] فرمانده نیروی دریایی سپاه؛

 

کدخبر: 74286
تاریخ انتشار: 26 شهریور 1399 _11:53:52
دفاع مقدس به اشکال دیگری همچنان ادامه دارد

فرماندار هرسین گفت: اکثریت جوانان و نسل‌های جدید انقلاب در جریان مشکلات دفاع مقدس و دستاوردهای آن نیستند، باید این تفکر در بین آنها نهادینه شود که هرچه داریم به برکت خون شهدا است و اینکه دفاع مقدس همچنان با اشکال دیگری ادامه دارد.

تا شهدا؛ امیر شاه آبادی روز چهارشنبه در نشستی به مناسبت آغاز چهملین سالگرد دفاع مقدس افزود: شناساندن آرمان های ناب امام (ره)، شهدا و مقام معظم رهبری به نسل های جدید کافی نیست، این شناخت باید توام با درک ارزش‌ها و اقتدا به ولایت مطلقه فقیه باشد.

وی تاکید کرد: زنده نگه داشتن یاد شهدا در بین نسل های جدید تکلیفی است که مسوولین، مربیان و خانواده ها عهده دار آن هستند و باید خاطرات و دستاوردهای شهدا و دفاع مقدس برای این نسل ها بازآموزی شود.

 

دفاع مقدس به اشکال دیگری همچنان ادامه دارد


فرماندار هرسین گفت: رمز پیروزی در دوران دفاع مقدس وحدت کلمه به معنای واقعی خود بود و این موضوع توسط امام راحل مصطلح و بعنوان راه و روش در کشور نهادینه شد و نسل جدید باید به روشنی دریابند ادامه دهنده راه امام و شهدا آنان هستند. 
وی یادآور شد: استکبار جهانی و ایادی منطقه ای آن تمام توان خود را در جنگ هشت ساله و دوران دفاع مقدس برای نابودی ایران اسلامی و جلوگیری از تحکیم ولایت فقیه بکار گرفتند ولی به لطف خون شهدای عزیز هیچ‌وقت به این مقصود شوم دست نیافتند.

شاه آبادی اضافه کرد: تحریم های همه جانبه و ظالمانه، مردم را متحمل مشقات زیادی کرده است و ما مسوولین باید این مقاومت حماسی آنان را ارج نهیم.

فرماندار هرسین در ادامه گفت: در هفته دفاع مقدس بیش از ۶۰ برنامه فرهنگی و هنری در این شهرستان اجرا خواهد شد.

وی اظهار داشت: شهرستان هرسین و سایر شهرستان های شرق کرمانشاه نقش بسزایی در جنگ تحمیلی داشتند و حال عدم برخورداری کارکنان ادارات این شهرستان ها از امتیاز مناطق جنگی باعث نگرانی آنان شده است و در صورت ادامه این روند بدنه اداری شرق استان با کمبود شدید کارشناس مواجه خواهد شد.

شاه آبادی در پایان گفت: شهرستان هرسین در دوران انقلاب و بعد از آن در خط مقدم و پیشتاز خدمت به نظام بوده است، وجود ۳۰۰ شهید شاخص گلگون کفن در این شهرستان گواه این ادعاست. 
شهرستان هرسین با ۸۵ هزار نفر جمعیت در ۴۴ کیلومتری شرق کرمانشاه واقع شده است.

ابزار هدایت به بالای صفحه