شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[4 / 7 / 1399] جانباز و آزاده شهید علی‌احمد مؤمنی؛
[4 / 7 / 1399] شهید صادق کفشدار طوسی؛
[4 / 7 / 1399] با حضور جمعی از پیشکسوتان دفاع مقدس؛
[4 / 7 / 1399] روایت هزاران رزمنده افغانستانی هشت سال دفاع مقدس؛
[4 / 7 / 1399] به روایت سردار علی آزادی؛
[4 / 7 / 1399] شهید محمدرضا احسانی؛
[4 / 7 / 1399] در حاشیه نمایشگاه اقتدار ۴۰ صورت گرفت؛
[4 / 7 / 1399] مسئول ادبیات اداره‌کل حفظ آثار دفاع مقدس یزد خب ...
[4 / 7 / 1399] طرح؛
[4 / 7 / 1399] شهید «قربان‌علی گرجی»؛
[4 / 7 / 1399] مسئول نشر آثار مشارکت روحانیت در دفاع مقدس کهگی ...
[4 / 7 / 1399] فرمانده پایگاه هوایی شهید فکوری تبریز؛

 

کدخبر: 74272
تاریخ انتشار: 25 شهریور 1399 _23:31:23
زنگ ایثار و مقاومت به یاد حاج قاسم سلیمانی اول مهرماه در مدارس قزوین نواخته می‌شود

رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی استان قزوین گفت: در هماهنگی صورت‌ گرفته با مسئولان اداره کل آموزش و پرورش زنگ ایثار و مقاومت برای زنده نگه‌‌داشتن یاد و نام شهید "حاج قاسم سلیمانی" یکم مهرماه در تمامی مدارس استان قزوین نواخته می‌شود.

تا شهدا؛ محمد سرباز در گفت‌وگو با خبرنگاری در قزوین اظهار داشت: در جلسه‌ای که امروز که با حضور رئیس سازمان‌های بسیج فرهنگیان، معاونت فرهنگی و پرورشی اداره کل آموزش و پرورش و تعدادی از مسئولان و معاونان پرورشی مناطق آموزش و پرورش استان قزوین برگزار شد، مقرر شد به جهت زنده نگه داشتن یاد و نام سردار بزرگ و رشید اسلام "شهید سپهبد قاسم سلیمانی" در ابتدای هفته دفاع مقدس زنگ ایثار و مقاومت به صورت همزمان در تمامی مدارس مقطع متوسطه اول و دوم در روز یکم مهرماه نواخته شود.

وی با بیان اینکه این زنگ ابتدا در یکی از مدارس شاهد استان قزوین به عنوان شاخص نواخته خواهد شد گفت: البته این مراسم محدود به نواخته شدن زنگ نیست و مراسم ویژه‌ای برای پاسداشت نام شهید سلیمانی و سایر شهدای بزرگ انقلاب و دفاع مقدس ساعت 8 صبح نخستین روز مهرماه در تمامی مدارس قزوین برگزار می‌شود.

سرباز با ذکر اینکه این مراسم با حضور امام جمعه قزوین و نماینده ولی‌فقیه در استان و استاندار برگزار می‌شود اضافه کرد: همچنین در این مراسم میثاق‌نامه دانش‌آموزان با حاج قاسم سلیمانی و شهدای گرانقدر 8 سال دفاع مقدس قرائت خواهد شد و این میثاق‌نامه به مثابه عهد و پیمان دانش‌آموزان قزوینی با شهدای بزگوار برای ادامه دادن راه این بزرگان خواهد بود.

 

زنگ ایثار و مقاومت به یاد حاج قاسم سلیمانی اول مهرماه

 

رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی استان اهدای نشان حاج قاسم سلیمانی به دانش‌آموزان نخبه، برتر و فرزندان شهدای استان قزوین را از دیگر برنامه‌های ویژه زنگ ایثار و مقاومت دانست و ادامه داد:‌ مراسم یادشده به صورت زنده از شبکه استانی سیمای قزوین پخش خواهد شد.

سرباز یادآور شد: در هفته دفاع مقدس تلاش می‌کنیم در قالب اردوهای مختلف دانش‌آموزان و محصلان قزوینی را هر چه بیشتر با ابعاد ایثار و مقاومت پیروزمندانه شهدا در 8 سال دفاع مقدس آشنا کنیم./ تسنیم 

ابزار هدایت به بالای صفحه