شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[3 / 7 / 1399] به روایت رزمنده نادعلی کربلایی؛
[3 / 7 / 1399] با موضوع سه مرزبان شهید جلفا؛
[4 / 7 / 1399] جانباز و آزاده شهید علی‌احمد مؤمنی؛
[3 / 7 / 1399] شهید «عباس رستم زاده چوبری»؛
[4 / 7 / 1399] شهید صادق کفشدار طوسی؛
[4 / 7 / 1399] با حضور جمعی از پیشکسوتان دفاع مقدس؛

 

کدخبر: 74248
تاریخ انتشار: 25 شهریور 1399 _16:22:03
٥٠٢ برنامه طی هفته دفاع مقدس در رباط‌کریم اجرا می‌شود

فرماندار شهرستان رباط‌کریم با بیان اینکه طی هفته دفاع مقدس ٥٠٢ برنامه در این شهرستان برگزار می‌شود، گفت: علاوه بر برنامه‌های صفحات مجازی، ۴۰۰ برنامه در سطح پایگاه‌های مقاومت بسیج، ۴۰ برنامه شاخص دیگر در شهرهای رباط‌کریم، نصیرشهر و ۱۲ برنامه در شهر پرند برگزار می‌شود.

تا شهدا؛ به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی فرمانداری رباط‌کریم «نظام ملکشاهی» روز سه‌شنبه اظهار داشت: برگزاری این تعداد برنامه فرهنگی با همت مسئولان شهرستان و دبیری سپاه شهرستان برنامه‌ریزی شده است.

وی همچنین اظهارداشت: با توجه به تقارن ایام ماه محرم و وجود ویروس کرونا، برنامه‌های هفته دفاع مقدس با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و متفاوت‌تر از سال‌های گذشته اجرا می‌شود.

وی ادامه داد: با وجود شیوع ویروس کرونا در سال جاری، رویکرد برنامه‌ها در سطح شهرستان با رعایت آیین‌نامه‌های بهداشتی ستاد ملی مقابله با کرونا و با کمترین حضور و همراه با رعایت موازین بهداشتی و بیشتر به صورت مجازی انجام می‌شود.

وی اضافه کرد: توجه به ارزش‌های اعتقادی، دینی، مذهبی، ملی و تجربه‌های دوران دفاع مقدس، ملت ایران را به یک ملت متحد و همدل تبدیل کرده است و آنان همواره در شرایط سخت و بحرانی در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند.

رباط‌کریم ۵۲۰ شهید گلگون‌کفن تقدیم نظام اسلامی کرده است؛ این شهرستان با ۳۰۰ هزار نفر جمعیت در جنوب‌غرب استان تهران قرار گرفته و شهر جدید پرند در محدوده رباط‌کریم واقع است./ایرنا

ابزار هدایت به بالای صفحه