شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[4 / 7 / 1399] جانباز و آزاده شهید علی‌احمد مؤمنی؛
[4 / 7 / 1399] شهید صادق کفشدار طوسی؛
[4 / 7 / 1399] با حضور جمعی از پیشکسوتان دفاع مقدس؛
[4 / 7 / 1399] روایت هزاران رزمنده افغانستانی هشت سال دفاع مقدس؛
[4 / 7 / 1399] به روایت سردار علی آزادی؛
[4 / 7 / 1399] شهید محمدرضا احسانی؛
[4 / 7 / 1399] در حاشیه نمایشگاه اقتدار ۴۰ صورت گرفت؛
[4 / 7 / 1399] مسئول ادبیات اداره‌کل حفظ آثار دفاع مقدس یزد خب ...
[4 / 7 / 1399] طرح؛
[4 / 7 / 1399] شهید «قربان‌علی گرجی»؛
[4 / 7 / 1399] مسئول نشر آثار مشارکت روحانیت در دفاع مقدس کهگی ...
[4 / 7 / 1399] فرمانده پایگاه هوایی شهید فکوری تبریز؛

 

کدخبر: 74237
تاریخ انتشار: 25 شهریور 1399 _13:56:26
دفاع مقدس عرصه نمایش غرور و عزت ملی ایرانیان بود

«فریبا برنایی‌بجد» گفت: هشت سال جنگ تحمیلی و دوران دفاع مقدس به دلیل شکل‌گیری یک اتحاد یکپارچه، انسجام و همدلی و قرار گرفتن در مسیر دفاع از ارزش‌ها و مرزهای میهن، عرصه نمایش غرور و عزت ملی ایرانیان از هر قوم و مذهب و دین و آئین بود.

 

تا شهدا؛ «فریبا برنایی‌بجد» فرماندار تفتان در نشست هماهنگی اجرای برنامه های گرامی‌داشت هفته دفاع مقدس در شهرستان تفتان اظهار داشت: تمام عزت و سربلندی و دستاوردهای نظام اسلامی را مرهون خون مطهر شهیدان و رزمندگان سلحشور ارتش و سپاه اسلام در دوران دفاع مقدس هستیم. 

وی گفت: هشت سال جنگ تحمیلی و دوران دفاع مقدس به دلیل شکل‌گیری یک اتحاد یکپارچه، انسجام و همدلی و قرار گرفتن در مسیر دفاع از ارزش‌ها و مرزهای میهن، عرصه نمایش غرور و عزت ملی ایرانیان از هر قوم و مذهب و دین و آئین بود.

فرماندار تفتان افزود: در دوران هشت سال جنگ تحمیلی جبهه‌های شرق و غرب با حمایت مستقیم آمریکای جنایتکار و رژیم غاصب صهیونیستی علیه ایران سربلند بسیج شدند، اما به یاری پروردگار متعال و ایستادگی و مقاومت ملت بزرگ و شهید‌پرور کشورمان شاهد شکست دشمنان در این جنگ نابرابر بودیم.

وی بیان داشت: نسل‌های جدید کشور نیز ادامه دهنده راه خونبار شهیدان بوده و با اقتدار از حریم اسلام و میهن دفاع می‌کنند.

برنایی ادامه داد: کمیته‌های مختلف خدماتی، فرهنگی، امنیتی، اجتماعی، شهدا و ایثارگران، بسیج، نیروهای مسلح و غیره در ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس شهرستان تفتان فعال شده‌اند و ده‌ها عنوان برای پاسداشت مقام شهدا در این منطقه پیش‌بینی شده است.

این مسئول غبارروبی و عطرافشانی مزار شهیدان گمنام، دیدار با خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر و برپایی یادواره‌های شهدا و اجرای برنامه‌های فرهنگی و ورزشی را از مهمترین برنامه‌های قابل اجرا در این شهرستان ویژه گرامیداشت هفته دفاع مقدس عنوان کرد.

ابزار هدایت به بالای صفحه