شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[28 / 6 / 1399] مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس لرستان؛
[29 / 6 / 1399] شهید مدافع حرم جهانپور شریفی؛
[29 / 6 / 1399] شهید «حسن وکیل‌زاده»:
[29 / 6 / 1399] وعده دیدار ۳۱ شهریور؛
[29 / 6 / 1399] پدر شهید علیدوست مطرح کرد؛
[29 / 6 / 1399] پوستر؛
[29 / 6 / 1399] وصیت نامه شهید «غضنفر جمیری»؛
[29 / 6 / 1399] شهید مصطفی ردانی‌پور؛
[29 / 6 / 1399] از سوی بهزیستی استان تهران؛
[29 / 6 / 1399] فرمانده سپاه ناحیه چالوس خبر داد؛

 

کدخبر: 73626
تاریخ انتشار: 22 مرداد 1399 _23:35:39
فرمانده سپاه کردستان با خانواده شهدای حادثه تروریستی رمضان دیواندره دیدار کرد

 فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان با خانواده «شهید محمد شکری» از شهدای حادثه تروریستی رمضان دیواندره و جمعی از جانبازان و آزادگان دفاع مقدس شهرستان دیواندره دیدار و گفت‌وگو کرد.

 

فرمانده سپاه کردستان با خانواده شهدای حادثه تروریستی رمضان دیواندره دیدار کردبه گزارش تا شهدا؛ سردار سید صادق حسینی عصر امروز با خانواده «شهید محمد شکری» از شهدای رمضان دیواندره و جمعی از جانبازان و آزادگان دفاع مقدس این شهرستان دیدار و گفت‌وگو کرد.

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان در این دیدار با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و شهدای رمضان دیواندره اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب اسلامی همواره بر دیدار و سرکشی از خانواده‌های شهدا تاکید فرموده و این امر مهم نباید به فراموشی سپرده شود؛ کمااینکه مدیران همواره می‌کوشند با درک نگاه رهبری نسبت به این خانواده‌های گرانقدر ارادت خود را نشان دهند.

وی با بیان اینکه خانواده‌های معظم شهدا با خدا معامله کرده و دارای اجر عظیم هستند، افزود: این بزرگواران با مجاهدت، صبر و بصیرت که در طول این سال‌های دوری از فرزندانشان داشتند، از امتحان بزرگ الهی پیروز و سربلند بیرون آمدند.

سردار حسینی با تاکید بر اینکه فرهنگ دیدار با خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان باید در جامعه نهادینه شود، گفت: احترام جامعه نسبت به خانوادهای معزز شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران نشان‌دهنده پایبندی به ارزش‌های ملی و مذهبی است.

وی در دیدار با «حسن‌خانی» جانباز و آزاده دیواندره‌ای نیز یادآور شد: جانبازان اسوه ایثارگری، صبر و مقاومت در طول هشت سال دفاع مقدس بوده و از مقامات معنوی شهدا در پیشگاه احدیت برخوردارند و باید جایگاه و حرمت‌شان حفظ شود.

فرمانده قرارگاه استانی شهید شهرامفر کردستان جانبازان را تجلی مردانگی و رشادت ملت ایران در مقابل تهاجم استکبار خواند و تصریح کرد: امنیت، آرامش و آسایش کنونی در جامعه، مدیون رشادت‌ها، فداکاری و ایثارگری‌های خانواده معظم شهدا، جانبازان، ایثارگران و آزادگان سرافرازی است که با اهدای جان و هستی خود از کیان این سرزمین دفاع کردند.

سردار حسینی در پایان این دیدار با اهدای لوح تقدیری از صبر و شکیبایی «خانواده معزز شهید محمد شکری»؛ از شهدای حادثه تروریستی رمضان دیواندره و جانباز و آزاده دیواندره‌ای تجلیل کرد.

گفتنی است؛ خانواده‌ معظم شهید محمد شکری و جانبازان و آزادگان شهرستان دیواندره نیز در این دیدار متفق‌القول بر ادامه راه شهدا و پاسداری از نظام مقدس جمهوری اسلامی تاکید داشتند./تسنیم

ابزار هدایت به بالای صفحه