شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[3 / 11 / 1399] به روایت همسر شهید محبعلی فارسی؛
[3 / 11 / 1399] شهید علی محمد باروت کوب زاده؛
[3 / 11 / 1399] نیروی زمینی سپاه اعلام کرد؛
[3 / 11 / 1399] دیدگاه امام خامنه‌ای نسبت به شهید نواب؛
[3 / 11 / 1399]
[3 / 11 / 1399] روایت پدر شهید سید رضا باقری؛
[3 / 11 / 1399] شهید «پرویز حبرانی»؛
[3 / 11 / 1399] شهید «اسماعیل دهقانی ارزوئیه»؛
[3 / 11 / 1399] شهید «حسین دیندار»؛
[3 / 11 / 1399] امام جمعه چگنی؛

 

کدخبر: 73607
تاریخ انتشار: 22 مرداد 1399 _16:56:29
خانواده‌های معظم شهدا بهترین الگو برای نسل جوان امروز هستند

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان با اشاره به صبر و استقامت خانواده‌های معظم شهدا، گفت: شهدای والامقام و خانواده‌های آنها یک الگوی بسیار مناسب برای نسل امروزی به ویژه جوانان هستند.

 

خانواده‌های معظم شهدا بهترین الگو برای نسل جوان امروز هستندبه گزارش تا شهدا؛ رضا نجفی به همراه فرماندار و امام جمعه دیواندره با خانواده شهیدان «اسعد سبزی»، «رئوف رشیدی» و «سیف‌الله عزیزی» و همچنین آزادگان «عبدالله محمدی»، «ابراهیم علیزاده» و خانواده آزاده مرحوم «محمدکریم ویسمرادی» در این شهرستان دیدار کرد و گفت: اقتدار و عظمتی که هم اکنون در کشورمان به دست آمده مدیون خون شهدای والامقام و گذشت و صبر خانواده‌های آنها است.

وی افزود: شهدای والامقام با گذشت از جان و مال خود پیروزی انقلاب اسلامی ایران را رقم زدند و همگان باید در حفظ دستاوردهای شهدای والامقام کوشا باشند و ما همیشه باید قدردان خون شهدا باشیم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان بیان کرد: شهدای والامقام و خانواده‌های آنها یک الگوی بسیار مناسب برای نسل امروزی به ویژه جوانان بوده و همگان باید در تمام عرصه‌های زندگی خود الگو و آرمان‌های ناب شهدا را سرلوحه کار خود قرار دهیم.
نجفی با بیان اینکه جامعه ما مدیون رشادت‌ها و دلاور‌مردی‌های شهدای والامقام، جانبازان و ایثارگران است، گفت: فرهنگ ناب شهادت باید به صورت همه‌جانبه در جامعه رواج یابد چرا که یکی از نیازهای اساسی جوانان امروزی آشنایی با فرهنگ و فلسفه ناب شهادت است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان با تأکید بر این که خانواده‌های شهدا مایه امیدواری مسئولان و پایداری آنان در خدمت به مردم و نظام اسلامی هستند، گفت: کسانی که دلداده نظام جمهوری اسلامی هستند و همه چیزشان را برای این نظام داده‌اند، امروز هم بی‌تکلف و بی‌توقع مطالب خود را مطرح می‌کنند.

ابزار هدایت به بالای صفحه