شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[2 / 7 / 1399] به روایت خالد سلمان محمودکاظمی؛
[2 / 7 / 1399] سردار شهید مدافع حرم حسین همدانی؛
[2 / 7 / 1399] مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس لرستان؛
[2 / 7 / 1399] وصیت شهید «علی طبری» به مسئولین؛
[2 / 7 / 1399] معاون پژوهش و مدیر آموزش هیئت معارف جنگ شهید سپ ...
[2 / 7 / 1399] اینفو‌گرافیک؛
[2 / 7 / 1399] معرفی کتاب؛
[2 / 7 / 1399] مدیرکل ارشاد اسلامی لرستان؛
[2 / 7 / 1399] توسط به نشر «ما با تو سربلندیم» منتشر شد؛
[2 / 7 / 1399] فرمانده نیروی انتظامی؛

 

کدخبر: 73579
تاریخ انتشار: 21 مرداد 1399 _17:18:54
بنیاد شهید ۲ هزار مسکن در همدان می‌سازد

بنیاد شهید و امور ایثارگران برای ساخت و تامین زمین ۲ هزار واحد مسکونی برای ایثارگران و خانواده شهدا با استانداری همدان تفاهم‌نامه امضاء کرد.

بنیاد شهید ۲ هزار مسکن در همدان می‌سازدبه گزارش تا شهدا؛ این تفاهم نامه روز سه شنبه در سالن شهدای دولت استانداری همدان به امضاء سید سعید شاهرخی استاندار همدان و سعید اوحدی معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران رسید.

براساس این‌تفاهم نامه زمین موردنظر برای ساخت ۲ هزار واحد مسکونی برای ایثارگران توسط استانداری همدان تامین و ساخت این واحدها توسط بنیاد شهید پیگیری می شود.

به گفته رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران ساخت این واحدهای مسکونی بزودی پس از جانمایی مناسب کلنگ زنی خواهد شد.

براساس مصوبه هیات دولت بنیاد شهید و امور ایثارگران ۲۰ هزار واحد مسکونی را در سطح کشور برای جامعه ایثارگری خواهد ساخت که طرح ۲ هزار واحدی در همدان برای اجرایی کردن این مصوبه محسوب می شود.

رییس بنیاد شهید کشور در حاشیه امضا این تفاهم‌نامه گفت: رییس جمهوری بر تامین ۱۲‌ هزار مسکن جامعه ایثارگری در کشور اکید داشت که با توجه به ظرفیت استان ها این رقم به ۲۰ هزار واحد مسکونی افزایش پیدا کرد.

سعید اوحدی افزود: علاوه بر ساخت این واحدها موضوع افزایش سقف وام‌ مسکن جامعه ایثارگری برای تامین مسکن نیز به تصویب هیات دولت رسیده است.

استاندار همدان نیز در این رابطه گفت: کمیته پیگیری این طرح، به منظور انجام بررسی های لازم و آغاز سریع پروژه تشکیل می شود تا با مدیریت جهادی بتوان مسکن ایثارگران را به نتیجه برسانیم.

سید سعید شاهرخی افزود: ۲ هزار و ۲۰۰ نفر از ایثارگران واجد شرایط دریافت زمین هستند و استان تعهد می‌کند، زمین مورد نیاز را به ترتیب اولویت در شهرستان‌ها فراهم کند.

استان یک میلیون و ۷۰۰ هزار نفری همدان، بیش از هشت هزار شهید تقدیم انقلاب و اسلام کرده است./فارس

ابزار هدایت به بالای صفحه