شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[30 / 6 / 1399] فرمانده سپاه ناحیه محمودآباد خبر داد؛
[30 / 6 / 1399] اینفوگرافیک؛
[30 / 6 / 1399] معاون امور کتابخانه‌های عمومی همدان خبر داد؛
[30 / 6 / 1399] شهید محمد علی کارگر؛
[30 / 6 / 1399] شهید ابوالقاسم محمدزاده؛
[30 / 6 / 1399] شهید باب‌الله عباسی اندرگلی؛
[30 / 6 / 1399] شهید حسین فتاحیان؛
[30 / 6 / 1399] مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان لرستان خبر داد؛
[30 / 6 / 1399] شهید «صفرعلی رضایی»؛
[30 / 6 / 1399] اینفوگرافیک؛
[30 / 6 / 1399] توسط سازمان بسیج رسانه انجام می‌شود؛

 

کدخبر: 73537
تاریخ انتشار: 19 مرداد 1399 _23:40:23
سرتیپ‌حیدری: اعطای نشان‌فداکاری به دانشگاه امام علی(ع) مرهون خون شهداست

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: اعطای پرچم و نشان فداکاری به دانشگاه افسری امام علی (ع) مرهون خون پاک شهیدان و ایثارگرانِ و مشعل هدایت جوانانِ پرشور و انقلابیِ این دانشگاه است.

سرتیپ‌حیدری: اعطای نشان‌فداکاری به دانشگاه امام علی(ع) مرهون خون شهداستبه گزارش تا شهدا؛ در پی مصوبه فرماندهی معظم کل قوا(حفظه الله تعالی) مبنی بر اهدای نشان «فداکاری» به دانشگاه افسری امام علی(ع)، امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش با صدور پیامی این توفیق را به امیر سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش تبریک گفت.

در پیام فرمانده نیروی زمینی ارتش خطاب به سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی آمده است:‌ حمد و سپاس بیکران خداوند را که اجر مجاهدین صراط مستقیم را به هزاران نعمت بی‌پایان مزد می‌دهد. رشادت و حماسه‌آفرینی‌های ۱۱۸۴ شهید دانشجو و دانش‌آموخته دانشگاه افسری امام علی(ع) که با پیشانی‌بندهای یاحسین(ع) و یا زهرا(س) در دهلیزهای خاک خرمشهر و دشت عباس در خون خود غلطیدند، در پرده بی‌ادعایی و نیک‌نامی محجوب مانده بود.

حیدری افزود: امروز در ایام دهه مبارک امامت و ولایت و عید سعید غدیر و چهلمین سالگرد گرامیداشت دفاع مقدس، با تدبیر حکیمانه رهبر و پیشوای آزادگان عالم حضرت امام خامنه‌ای(مدظله العالی) و با اعطای نشان فداکاری، دوباره همهمه حضورشان در میدان هل من ناصر ینصرنی حسین(ع) جاری شد.

وی عنوان کرد: دانشگاه افسری امام علی(ع) تحت رهنمودهای مقام معظم فرماندهی کل قوا(مدظله العالی)، مهد پرورش و تربیت افسران مومن، شجاع، مکتبی، ولایتمدار و مدافعان وطن و حرم بوده است و با پرورش فرماندهان غیرتمند به صلابت صیاد شیرازی، ستاری، بابایی‌ و نامجو کارنامه پرافتخار خود را تکمیل کرده، که هر یک به تنهایی الگوی یک انسان کامل و مصداق بارز آیه شریفه أَشِدَّاءُ عَلَی الْکُفَّارِ و رُحَمَاءُ بَیْنَهُمْ هستند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش تصریح کرد: اعطای پرچم و نشان فداکاری به دانشگاه افسری امام علی (ع) مرهون خون پاک شهیدان و ایثارگرانِ این دانشگاه و مشعل هدایت جوانانِ پرشور و انقلابیِ دانشگاه افسری امام علی(ع) در سال‌های آتی خواهد بود.

حیدری خاطرنشان کرد: اینجانب دریافت افتخارآفرین و ارزشمند نشان فداکاری از فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه‌ای عزیز (مدظله العالی) را به محضر نورانی شهدا، جانبازان، ایثارگران، امیر فرماندهی کل ارتش جمهوری اسلامی ایران و به همه همرزمانم در نیروی زمینی محوری ارتش تبریک و تهنیت می‌گویم.

ابزار هدایت به بالای صفحه