شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[30 / 6 / 1399] فرمانده سپاه ناحیه محمودآباد خبر داد؛
[30 / 6 / 1399] اینفوگرافیک؛
[30 / 6 / 1399] معاون امور کتابخانه‌های عمومی همدان خبر داد؛
[30 / 6 / 1399] شهید محمد علی کارگر؛
[30 / 6 / 1399] شهید ابوالقاسم محمدزاده؛
[30 / 6 / 1399] شهید باب‌الله عباسی اندرگلی؛
[30 / 6 / 1399] شهید حسین فتاحیان؛
[30 / 6 / 1399] شهید «صفرعلی رضایی»؛
[30 / 6 / 1399] اینفوگرافیک؛
[30 / 6 / 1399] توسط سازمان بسیج رسانه انجام می‌شود؛
[30 / 6 / 1399] مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان لرستان خبر داد؛

 

کدخبر: 73535
تاریخ انتشار: 19 مرداد 1399 _23:32:46
شهیدان الگویی الهی برای جوانان هستند

جانشین فرمانده یگان‌های ویژه ناجا، شهیدان را الگویی الهی برای جوانان دانست و گفت: باید پاسدار ایثار و فداکاری مردانی باشیم که از خون خود در راستای پاسداری و حراست از این آب و خاک گذشتند و اجازه ندهیم ارزش ها و دستاوردهای نظام و انقلاب پایمال شود.

شهیدان الگویی الهی برای جوانان هستندبه گزارش تا شهدا؛ سردار علی عظیمی در دیدار با خانواده شهید ایوب نظری ضمن تبریک دهه امامت و ولایت و گرامی داشت شهدای هشت سال دفاع مقدس، شهدای انقلاب اسلامی، شهدای عرصه نظم و امنیت و مدافعان حرم به خصوص سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی با بیان اینکه اجر خانواده شهدا کمتر از شهادت نیست، اظهار کرد: خانواده شهدا سرمایه های ارزشمند نظام و انقلاب هستند، صبر و استقامت خانواده شهدا باید به عنوان الگویی مناسب برای همه به خصوص خانواده ها قرار بگیرد.

وی شهیدان را الگویی الهی و ادامه دادن راه آنان را مناسب برای رشد و ترقی جوانان دانست و عنوان کرد: شهادت در راه خداوند متعال بالاترین عزت و سربلندی برای انسان های آزادی خواه است، ما به عنوان سربازان این نظام و انقلاب با سرلوحه قرار دادن راه شهدا در تمامی امور، این انقلاب را تا رسیدن به اهدافش یاری خواهیم کرد و راه شهید سلیمانی را ادامه خواهیم داد.

جانشین فرمانده یگان های ویژه ناجا بیان کرد: باید پاسدار ایثار و فداکاری مردانی باشیم که از خون خود در راستای پاسداری و حراست از این آب و خاک گذشتند و اجازه ندهیم ارزش ها و دستاوردهای نظام و انقلاب پایمال شود.

سردار عظیمی با بیان اینکه قدردان خانواده شهدا هستیم، تصریح کرد: امنیت امروز کشور مدیون خانواده هایی است که با پرورش جوانانی با غیرت و ولایی در مقابل زیادی خواهی استکبار ایستادند و نگذاشتند ذره ای از این آب و خاک به دست بیگانگان بیافتد، این ها همه حاصل خون شهداست.

وی گفت: امروز انقلاب اسلامی با حضور جوانان و مردان و زنانی غیرتمند به خصوص نیروهای مسلح کشور در همه عرصه ها توانسته با قدرت و استقامت در مقابل استکبار جهانی قد علم کند و در مقابل هرکس که به دنبال ضربه زدن به این نظام و انقلاب است بایستد، ان شاء الله بتوانیم به عنوان وارثان انقلاب ادامه دهنده راه شهدا باشیم و صبر و استقامت خانواده شهدا را الگوی خود قرار دهیم.

شهید ایوب نظری در سال 1374 در استان کرمان به درجه رفیع شهادت نائل آمد.‌/ایرنا

ابزار هدایت به بالای صفحه