شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[30 / 6 / 1399] فرمانده سپاه ناحیه محمودآباد خبر داد؛
[30 / 6 / 1399] اینفوگرافیک؛
[30 / 6 / 1399] معاون امور کتابخانه‌های عمومی همدان خبر داد؛
[30 / 6 / 1399] شهید محمد علی کارگر؛
[30 / 6 / 1399] شهید ابوالقاسم محمدزاده؛
[30 / 6 / 1399] شهید باب‌الله عباسی اندرگلی؛
[30 / 6 / 1399] شهید حسین فتاحیان؛
[30 / 6 / 1399] اینفوگرافیک؛
[30 / 6 / 1399] توسط سازمان بسیج رسانه انجام می‌شود؛
[30 / 6 / 1399] مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان لرستان خبر داد؛
[30 / 6 / 1399] شهید «صفرعلی رضایی»؛

 

کدخبر: 73532
تاریخ انتشار: 19 مرداد 1399 _23:05:40
مواظب رخنه منافقان باشید

شهید احمد سلامت در خبرگزاری خود آورده است: امت شهیدپرور مواظب رخنه منافقان باشید و بدانید فرمانده ما امام زمان (عج) است.

 

مواظب رخنه منافقان باشیدتا شهدا؛ «شهید»؛ شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.

می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها،‌ شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت... «برگ سبزی، تحفه درویش»، «تا چه قبول افتد و چه در نظر آید».

تبرک لحظاتمان با شهید احمد سلامت:

بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام خدمت آقا و مولایمان امام زمان (عج) و با سلام و درود فراوان بر فرستاده خدا محمد (ص) و امامان (ع) بخصوص سرور آزادگان حسین بن على (ع) و مادر آن حضرت فاطمه زهرا (س) و تمام اهل  بیت و با درود بر امام امت و امت شهیدپرور.

خانواده عزیزم ابتدا چند کلمه‌اى با شما سخن مى‌گویم. نمى‌دانم با چه زبانى از شما تشکر کنم و امیدوارم که خود بر بدی‌هاى من قلم عفو بکشید از زحمات شما تشکر و قدردانى مى‌کنم و مى‌گویم اگر من به درجه شهادت رسیدم نتیجه زحمات شما بوده و در آخرت شما پدر و مادرم نزد حسین بن على (ع) و زینب (س) خجالت زده نخواهید بود هر چند که قربانى شما در مقابل قربانى آنها خیلى بى ارزش است من امانتى بودم در دست شما و باید یک روز مى‌رفتم.

من راه و هدفم را با چشمى باز و  شناختى  کامل پیدا کردم و از شما می‌خواهم که بعد از من این نکته را به خاطر داشته باشید که  هیچ انتظارى از کسى نداشته باشید اگر چیزى به شما ندادند ناراحت نباشید اگر چیزى  ندادند نگویید ما شهید دادیم؛ شهید یک امانت بود که دادید از همه کس انتظار نداشته باشید.مادر عزیز این را بدان که من از على اکبر امام حسین (ع) عزیزتر نیستم.

امت شهیدپرور فریب فرصت طلب‌ها و پول‌پرستان را نخورید و ساده‌دل نباشید اگر کسى علیه انقلاب حرف زد امتیاز را از دست ندهید و از جنگ‌زدگان نیز خوب پذیرایى کنید از شما مى‌خواهم براى خدا و خلق خدا کار کنید.

برادران بسیج مراقب باشید که منافقان در بین شما رخنه نکنند، برادران عزیز این را بدانید که فرمانده کل سپاه امام زمان (عج) است./فارس

ابزار هدایت به بالای صفحه