شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[30 / 6 / 1399] فرمانده سپاه ناحیه محمودآباد خبر داد؛
[30 / 6 / 1399] اینفوگرافیک؛
[30 / 6 / 1399] معاون امور کتابخانه‌های عمومی همدان خبر داد؛
[30 / 6 / 1399] شهید محمد علی کارگر؛
[30 / 6 / 1399] شهید ابوالقاسم محمدزاده؛
[30 / 6 / 1399] شهید باب‌الله عباسی اندرگلی؛
[30 / 6 / 1399] شهید حسین فتاحیان؛
[30 / 6 / 1399] شهید «صفرعلی رضایی»؛
[30 / 6 / 1399] اینفوگرافیک؛
[30 / 6 / 1399] توسط سازمان بسیج رسانه انجام می‌شود؛
[30 / 6 / 1399] مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان لرستان خبر داد؛

 

کدخبر: 73531
تاریخ انتشار: 19 مرداد 1399 _23:02:47
خبرنگاران با الگوگیری از شهید آوینی به دل حادثه کرونا زدند

خبرنگاران مظلوم‌ترین قشری بودند که همزمان با کادر درمان و مدافعان سلامت از خودگذشتگی کردند تا روایت‌های درستی از زحمت‌های کادر درمان ارائه دهند و ما قدردان تلاش‌ها و زحمت‌های اصحاب رسانه هستیم.

 

خبرنگاران با الگوگیری از شهید آوینی به دل حادثه کرونا زدندبه گزارش تا شهدا؛ رامین نظامی خواه مسوول سازمان بسیج رسانه آذربایجان‌شرقی امروز با حضور در دفتر خبرگزاری فارس و  تجلیل از خبرنگاران  آن به عنوان  یاوران مدافعان سلامت به نقش موثر اهالی رسانه در تحقق مطالبه جدی رهبر معظم انقلاب برای ماندگار کردن جهاد عظیم و عمومی ملت ایران در مقابله با کرونا اشاره کرد و اظهار داشت:خبرنگاران با روایت‌های اثرگذار در قالب‌های مختلف و الگو گرفتن از نقش‌آفرینی شهید آوینی در ثبت و ضبط دفاع مقدس، به دل حادثه کرونا زده و روایت‌های درستی ارائه کردند به طوری که  تلاش اهالی رسانه به عنوان یاوران مدافعان سلامت را از جنس مجاهدت‌های خاموش می‌توان ذکر کرد.

وی افزود: اصحاب رسانه طی این مدت تمام تلاش خود را به کار گرفتند تا روایت‌های درستی از زحمت‌های کادر درمان ارائه دهند و ما قدردان تلاش‌ها و زحمت‌های اصحاب رسانه هستیم.

  نظامی‌خواه با اشاره به تلاش‌های بی‌دریغ اصحاب رسانه خاطرنشان کرد: خبرنگاران مظلوم‌ترین قشری بودند که همزمان با کادر درمان و مدافعان سلامت از خودگذشتگی کردند و حضور ما در دفاتر رسانه‌ای  قدردانی از زحمات آنان است و اینکه اعلام کنیم  تلاش‌ها و از خود گذشتگی‌های اصحاب رسانه دیده شده است.

مسوول سازمان بسیج رسانه آذربایجان‌شرقی در ادامه صحبت‌های خود با اشاره به نقش خبرگزاری فارس در تحلیل و بررسی موضوعات مختلف در سطح کلان ملی و استانی افزود: خبرگزاری فارس همیشه در اطلاع‌رسانی درست و صحیح اخبار نقش محوری و روند روبه روشدی دارد و در تمام رویدادها تلاش می‌کند نقش رسانه‌ای خود را به خوبی ایفا کند.

نظامی‌خواه با اشاره به اینکه طی این مدت خبرنگاران با الگوگیری از شهید آوینی جهادی کار کردند ادامه داد: همچنان که شهید آوینی با روحیه جهادی و فداکارانه خود رویدادهای دفاع مقدس را ثبت و ضبط کرد، خبرنگاران نیز به خصوص خبرگزاری فارس در مقدم چه در سطح کشور چه در استان با الگوگیری از  شهید آوینی به دل حادثه کرونا زده و روایت‌های درست و صحیحی ارائه کردند و اثرگذاری و موفقیت نسبی در مهار ویروس کرونا را مدیون زحمت های اصحاب رسانه هستیم که به موقع در اطلاع‌رسانی اخبار نهایت دقت و هوشمندی را داشتند.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به فرارسیدن ایام عزاداری حضرت امام حسین (ع) و راهکارهای چگونگی برگزاری عزاداری‌ها گفت: بدون شک نمی‌توان در ایام عزاداری حضرت سیدالشهدا نیز از نقش رسانه‌ها غافل شد. رسانه‌ها در این ایام باید شیوه‌های صحیح عزاداری را تبیین کرده و با الگوسازی‌های مناسب مردم را در جهت شیوه مناسب عزاداری راهنمایی و کمک کنند.

وی ادامه داد: قطعا نمی‌توان برای عزاداری حضرت سیدالشهدا نگاه سلبی داشت بلکه باید با معرفی الگوهای مناسب شیوه‌های صحیح عزاداری همچنین طرق رعایت تمام دستورالعمل‌های بهداشتی را معرفی کرد. 

در این بازدید لوح تقدیری از سوی بسیج رسانه به کتایون حمیدی و معصومه درخشان دو خبرنگار فارس در راستای پوشش مناسب اخبار مربوط به کرونا و مدافعان سلامت اهدا شد./فارس

ابزار هدایت به بالای صفحه