شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[30 / 6 / 1399] فرمانده سپاه ناحیه محمودآباد خبر داد؛
[30 / 6 / 1399] اینفوگرافیک؛
[30 / 6 / 1399] معاون امور کتابخانه‌های عمومی همدان خبر داد؛
[30 / 6 / 1399] شهید محمد علی کارگر؛
[30 / 6 / 1399] شهید ابوالقاسم محمدزاده؛
[30 / 6 / 1399] شهید باب‌الله عباسی اندرگلی؛
[30 / 6 / 1399] شهید حسین فتاحیان؛
[30 / 6 / 1399] شهید «صفرعلی رضایی»؛
[30 / 6 / 1399] اینفوگرافیک؛
[30 / 6 / 1399] توسط سازمان بسیج رسانه انجام می‌شود؛
[30 / 6 / 1399] مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان لرستان خبر داد؛

 

کدخبر: 73530
تاریخ انتشار: 19 مرداد 1399 _14:18:10
از شهادت نهراسید و جهاد کنید

شهید قاسم افتخارى منش در وصیت‌نامه خود آورده است:‌ برادران دست در دست هم با وحدت آهنین خود با گام‌هاى استوار برخیزید، امر جهاد با خود را به جا آورید، از جنگ و شهادت نهراسید و بر شرق و غرب و اسرائیل جنایتکار و صهیونیسم بشورید.

 

از شهادت نهراسید و جهاد کنیدبه گزارش تا شهدا؛ «شهید»؛ شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.

می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها،‌ شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت... «برگ سبزی، تحفه درویش»، «تا چه قبول افتد و چه در نظر آید».

تبرک لحظاتمان با شهید قاسم افتخارى منش:

بسم الله الرحمن الرحیم            

دنیا براى کسى باقى نمانده و براى من و شما هم همینطور خواهد بود، امروز سفره‌اى هست که معلوم نیست دیگر پهن شود یا نه و بر فرض پهن شود این دنیا بهتر است یا آخرت؟ به آسمان بالا رفتن یا به زمین چسبیدن؟! راه را باید رفت و همه منظور ما الله است پس راهى را برویم که حتما برسیم نه اینکه برویم و خداى ناکرده همه زحمت را در راه کج و انحراف بکشیم و بعد بفهمیم شیطان را ولى خود قرار داده‌ایم.

 جبهه رفتن من به خاطر احساس مسئولیت در برابر خدا و رسول خدا و رهبر انقلاب امام خمینى و شنیدن پیام حسین‌گونه او بوده است. آرى مادر و برادر و خواهرانم شما این حقیقت را بدانید که بى صبرى در سوگ شهید به دشمنان در راه رسیدن به اهداف منحرفشان کمک مى‌کند و صبر و استقامت چشم آنها را کور مى‌کند.

وقتی آمریکاى جنایتکار و عمال خودفروخته‌اش قصد تجاوز به میهن اسلامى ما دارند و روز به روز تجاوز خود را افزایش مى‌دهند احساس کردم که نمى‌توانم ساکت بنشینم و شاهد این جنایت‌ها باشم هر وقت به فکر بمباران‌هاى وحشیانه بعثى‌ها که خانه‌هاى مسکونى را ویران کرده‌اند حتى کودکان بیگناه را قتل و عام می‌کنند؛ خونم به جوش آمد و من نمى‌خواستم مانند برخی فقط زبانى براى انتقام داشته باشم و نیز بى‌تفاوت.

از خدا خواستم مرگم را در راه اسلام و قرآن قرار دهد و شهید شوم.

شما دوستان و همرزمانم امام را تنها نگذارید و از این سنگر آزادى و عدالت و حامى مستضعفین حمایت کنید؛ دست در دست هم با وحدت آهنین خود با گام‌هاى استوار برخیزید، امر جهاد با خود را به جا آورید. به راستى که جهادگران نزد خدا با بى‌تفاوتان قابل مقایسه نیستند و از جنگ و شهادت نهراسید و بر شرق و غرب و اسرائیل جنایتکار و صهیونیسم بشورید.

مادر عزیزم که چهره رئوف و مهربانت از دیدگانم نارفتنى است امیدوارم با شهادت من هیچگونه خللی در اراده آهنین تو وارد نشود و اگر اذیتى از جانب من متوجه شما بوده مرا ببخشید. مبادا شهادت من باعث شود از انقلاب و امام و ولایت فقیه دست بردارید امیدوارم شهادت این سرباز کوچک امام و انقلاب باعث شود که شما هر چه توفنده‌تر و مقاوم‌تر کشتى انقلاب را به رهبرى امام یارى کنید.

ابزار هدایت به بالای صفحه