شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[28 / 6 / 1399] مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس لرستان؛
[29 / 6 / 1399] شهید «حسن وکیل‌زاده»:
[29 / 6 / 1399] شهید مدافع حرم جهانپور شریفی؛
[29 / 6 / 1399] وصیت نامه شهید «غضنفر جمیری»؛
[29 / 6 / 1399] وعده دیدار ۳۱ شهریور؛
[29 / 6 / 1399] پدر شهید علیدوست مطرح کرد؛
[29 / 6 / 1399] شهید مصطفی ردانی‌پور؛
[29 / 6 / 1399] پوستر؛
[29 / 6 / 1399] از سوی بهزیستی استان تهران؛
[29 / 6 / 1399] فرمانده سپاه ناحیه چالوس خبر داد؛

 

کدخبر: 73497
تاریخ انتشار: 16 مرداد 1399 _11:41:16
خبرنگاران فعال استان قزوین در حوزه ایثار و شهادت تجلیل شدند

در آستانه روز خبرنگار، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین از زحمات خبرنگاران فعال استان قزوین در حوزه ایثار و شهادت تجلیل کرد.

 

خبرنگاران فعال استان قزوین در حوزه ایثار و شهادت تجلیل شدندبه گزارش تا شهدا؛ در آستانه روز خبرنگار، غلامرضا حقایق‌پور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین طی نشست ‌رسانه‌ای و آئین تجلیل از خبرنگاران فعال حوزه ایثار و شهادت با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از زحمات این خبرنگاران تجلیل کرد.

حقایق‌پور با اشاره به اینکه همزمان با سالروز شهادت محمود صارمی، 17 مرداد به نام روز خبرنگار نامیده شده است، گفت: این مناسبت بهانه‌ای شد تا طی فراخوانی، خبرنگاران فعال در حوزه ایثار و شهادت را معرفی و از زحمات آنها تجلیل کنیم.
وی افزود: نسرین رحیمی از خبرگزاری ایرنا، سهیلا عظیمی از خبرگزاری بسیج، محمدرضا قزوینی‌مقدم از روزنامه ولایت و گل‌عنبر حمزه‌ای از پایگاه خبری صبح قزوین با ارسال آثار خود به بنیاد جزو فعال‌ترین خبرنگاران استان قزوین در حوزه ایثار و شهادت شناخته شدند.
این مقام مسئول گفت: رسانه‌ها نقش مهمی در آگاهی‌بخشی و اطلاع‌رسانی مردم، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و نشر آرمان‌های شهدا در جامعه دارند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین افزود: همچنین رسانه‌ها می‌توانند پیام ایثار و مقاومت را به نحو مطلوبی به نسل‌های امروز و آینده انتقال دهند و با انجام این مهم از اهداف شهیدان حراست و در احیای آنها نقش موثری را ایفا کنند که از زحمات همه آنها قدردانی می‌کنیم.
در ادامه این نشست، خبرنگاران استان قزوین ضمن تجلیل از زحمات مدیرکل و کارشناسان روبط عمومی بنیاد استان قزوین، پیشنهادها و راهکارهای خود را در جهت ارتقای کیفیت اطلاع‌رسانی و آگاه‌سازی جامعه و همچنین ترویج فرهنگ ایثار و شهادت ارایه کردند.
گفتنی است: در این مراسم، مدیرکل بنیاد استان قزوین از جانبازان خبرنگار رضا اسدی (خبرگزاری ایرنا) و ولی‌الله حسین‌زاده (مینودر و مهر) در عرصه رسانه با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تجلیل کرد./ایثار

ابزار هدایت به بالای صفحه