شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[28 / 6 / 1399] مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس لرستان؛
[29 / 6 / 1399] شهید «حسن وکیل‌زاده»:
[29 / 6 / 1399] شهید مدافع حرم جهانپور شریفی؛
[29 / 6 / 1399] وصیت نامه شهید «غضنفر جمیری»؛
[29 / 6 / 1399] وعده دیدار ۳۱ شهریور؛
[29 / 6 / 1399] پدر شهید علیدوست مطرح کرد؛
[29 / 6 / 1399] شهید مصطفی ردانی‌پور؛
[29 / 6 / 1399] پوستر؛
[29 / 6 / 1399] از سوی بهزیستی استان تهران؛
[29 / 6 / 1399] فرمانده سپاه ناحیه چالوس خبر داد؛

 

کدخبر: 73480
تاریخ انتشار: 15 مرداد 1399 _16:49:02
بنیاد شهید در ساماندهی گلزارهای شهدا خوزستان جدی‌تر فعالیت کند

 استاندار خوزستان با گلایه از انفعال اداره کل بنیاد شهید و امور ایثار گران خوزستان در جذب اعتبارات ویژه گلزار شهدای شهرستان‌های استان، گفت: لازم است این اداره کل با توجه و تلاش ویژه‌ای نسبت به ساماندهی گلزارهای شهدا اقدام کند.

 بنیاد شهید در ساماندهی گلزارهای شهدا خوزستان جدی‌تر فعالیت کندبه گزارش تا شهدا؛ غلامرضا شریعتی روز چهارشنبه در نشست شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت خوزستان در استانداری خوزستان، اظهار داشت: یکی از مهمترین رسالت‌های اداره کل نبیاد شهید و امور ایثارگران تکریم و پاسداشت قهرمانان ملی کشور است.

وی ادامه داد: فضاسازی مربوط به گلزار شهدا قطعا رضایت خانواده‌ها و خداوند متعال را درپی دارد و بر همین اساس نباید از هیچ کوششی دریغ کرد.

نماینده عالی دولت در استان با تاکید بر اینکه مدیرکل اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران باید در شورای برنامه ریزی شهرستان‌ها حضور پیدا کند، گفت: با تعامل و هماهنگی که صورت می‌گیرد امکان اختصاص اعتبارات مورد نیاز برای ساماندهی گلزارها از شهرستان‌ها فراهم خواهد شد.

شریعتی تصریح کرد: در این رابطه به فرمانداران سراسر استان ابلاغ می‌شود تا این منابع را با اولویت در اختیار اداره کل بنیاد شهید و امورایثارگران استان قرار دهند.

استاندار خوزستان شهدا در نظام جمهوری اسلامی هم از نظر دیدگاهی و هم از نظر اعتقادی جایگاه بسیار رفیع و با اهمیتی دارند، گفت: به‌همین منظور لازم است بیش از پیش، قهرمانان ملی که برای حفظ این مرز و بوم جان خود را تقدیم اسلام و انقلاب کردند مورد تکریم و احترام قرار بگیرند.

وی همچنین در بخش دیگری از این نشست بر رفع مشکل ساخت واحدهای شهرک بعثت جانبازان اهواز را خواستار شد و گفت: در این رابطه از مدیرکل راه و شهرسازی استان با هماهنگی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران باید اقدامات لازم برای رسیدگی به درخواست ایثارگران مالک این واحدها را در دستور کار قرار دهند.

استان خوزستان با سه هزار و ۱۵۰ شهید، بیشترین تعداد شهدا را در سراسر کشور دارا است./ایرنا

ابزار هدایت به بالای صفحه