شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[17 / 5 / 1399] شهید علی رحیمی؛
[17 / 5 / 1399] یک کاربر فضای مجازی در توییتر نوشت؛
[17 / 5 / 1399] معاون تعاون بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان ...
[19 / 5 / 1399] فرمانده مرزبانی آذربایجان غربی خبر داد؛
[19 / 5 / 1399] یادداشت/ شهاب شعبانی‌نیا؛
[19 / 5 / 1399] رزمنده دفاع مقدس روایت کرد؛
[19 / 5 / 1399] روایت زندگی شهید مدافع حریم امنیت، محمدحسین حدا ...

 

کدخبر: 72922
تاریخ انتشار: 22 تیر 1399 _09:27:34
تخصیص اعتبار ریالی برای بازسازی یادمان شهدای گمنام یاسوج پس از ۱۶ سال

در نشستی با حضور مسوولان شهر یاسوج و مسئول کنگره ملی شهدای گمنام و جاویدالاثر کشور، مبلغ ۶۰۰ میلیون تومان از محل اعتبارات خیرین برای بازسازی و بهسازی دو یادمان شهرهای یاسوج و دهدشت اختصاص یافت.

 

تا شهدا؛ چندی پیش گزارش وضعیت نامناسب یادمان شهدای گمنام شهر یاسوج در خبرگزاری دفاع مقدس منتشر شد که در آن گلایه برخی از جوانان، طلاب و خادمین شهدا مبنی بر عدم رسیدگی مسوولان به این قطب مذهبی و فرهنگی شهر یاسوج به میان آمد؛ اتفاقی که می‌بایست از ماه‌های نخستین پس از خاکسپاری شهدا رخ می‌داد نزدیک به ۱۶ سال طول کشید و این یادمان به حال خود رها شد.

در پی این اعتراضات نشستی با حضور سرگرد محمد دانش‌فر مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و مسئول کنگره ملی شهدای گمنام و جاویدالاثر کشور با سردار خرمدل فرمانده سپاه فتح این شهرستان و نماینده خبرگان رهبری حضرت آیت الله ملک حسینی و ائمه جمعه استان در این استان برگزار شد تا ضمن بازدید از یادمان‎‌های شهدای گمنام شهر یاسوج و دهدشت به بررسی وضعیت این دو یادمان پرداخته شود.

از دستاورد‌های این جلسه کمک ۶۰۰ میلیونی از محل اعتبارات خیرین برای بازسازی و تکمیل زیرساخت‌های دو یادمان اعم از بهسازی روشنایی، ساخت حسینیه و مناسب‌سازی فضای حسینیه بود.

همچنین سرگرد دانش‌فر در سفر به استان کهگیلویه و بویر احمد از پروژه سپاه فتح در حوزه دامپروری و کشاورزی بازدید کرد و با جمعی از عشایر و گروه‌های جهادی استان به گفت‌وگو پرداخت.

ابزار هدایت به بالای صفحه