شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[17 / 5 / 1399] شهید علی رحیمی؛
[17 / 5 / 1399] یک کاربر فضای مجازی در توییتر نوشت؛
[17 / 5 / 1399] معاون تعاون بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان ...
[19 / 5 / 1399] فرمانده مرزبانی آذربایجان غربی خبر داد؛
[19 / 5 / 1399] یادداشت/ شهاب شعبانی‌نیا؛
[19 / 5 / 1399] رزمنده دفاع مقدس روایت کرد؛
[19 / 5 / 1399] روایت زندگی شهید مدافع حریم امنیت، محمدحسین حدا ...

 

کدخبر: 72918
تاریخ انتشار: 22 تیر 1399 _09:24:06
برنامه‌های مجازی «کنگره ملی شهدای گمنام و جاویدالاثر کشور» به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس

مسوول کنگره ملی شهدای گمنام و جاویدالاثر کشور از برگزاری برنامه‌های مجازی به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس خبر داد.

 

تا شهدا؛ سرگرد پاسدار محمد دانش‌فر مشاور فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و مسوول کنگره ملی شهدای گمنام و جاویدالاثر کشور، در جلسه ستاد گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس اظهار داشت: به دلیل شرایط موجود در کشور و آغاز موج دوم بیماری منحوس کرونا در تمامی استان‌ها، برنامه‌های این سازمان به مناسبت هفته دفاع مقدس،‌ به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

وی افزود: اگر ستاد ملی مبارزه با کرونا مجوزات لازم را صادر کند، دو نمایشگاه دستاوردهای دفاعی در تهران بزرگ با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌کنیم.

دانش‌فر در ادامه گفت: از مهمترین عناوین برنامه‌های چهلمین سالگرد دفاع مقدس، به مستندهای «چله خاطرات»، «دفاعی که مقدس شد» و «خاکریزها» می‌شود اشاره کرد که در حال تولید و پیگیری هستند.

وی تصریح کرد: طبق فرمایشات امام خامنه‌ای فرماندهی کل قوا مبنی بر فعالیت مجدد قرارگاه‌ها و گروه‌های جهادی جهت مبارزه با ویروس منحوس کرونا، این سازمان از ۲۰ تیر قرارگاه‌های پدافند زیستی خود را مجددا فعال و بکارگیری خواهد کرد.

دانش‌فر همچنین گفت: در طرح مبارزه با ویروس کرونا قرارگاه‌ها مجددا شروع به گندزدایی معابر شهرها و تولید ماسک و توزیع رایگان آن توسط خادمین شهدا بین مردم عزیز خواهد کرد.

ابزار هدایت به بالای صفحه