شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[8 / 7 / 1399] شهید حسن طهرانی مقدم؛
[7 / 7 / 1399] سردار شهید احمد سوداگر؛
[7 / 7 / 1399] به روایت جانباز شیمیایی بهروز بیات؛
[7 / 7 / 1399] شهید قاسم کریمی؛
[7 / 7 / 1399] دبیر شورای نامگذاری معابر و اماکن عمومی تبریز خ ...
[7 / 7 / 1399] اشعاری نوجوانانه در وصف شهید حاج قاسم سلیمانی؛
[7 / 7 / 1399] از سوی فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه؛
[7 / 7 / 1399] در ویژه برنامه «راویان مقاومت» مطرح شد؛
[7 / 7 / 1399] نماینده ولی فقیه در گیلان؛
[8 / 7 / 1399] شهید رضا محسنی شعار؛
[7 / 7 / 1399] با حضور شهردار منطقه ۶ و خانواده شهید برگزار شد؛
[7 / 7 / 1399] مشاور دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام؛
[7 / 7 / 1399] خواهر شهید خلبان «غلامرضا چاغروند» خبر داد؛
[8 / 7 / 1399] مدیر کل بنیاد حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس یزد؛

 

کدخبر: 71787
تاریخ انتشار: 1 خرداد 1399 _12:46:34
مهمترین آرمان امام راحل بوده است

مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران خراسان رضوی گفت: آزادی قدس، مهمترین آرمان امام راحل بود که امروز خواسته همه مسلمانان جهان شده است.

 

تا شهدا؛ حجت الاسلام حسین معصومی در جلسه ای که با حضور روسای دانشگاه های غیرانتفاعی مشهد، در سالن شهید هاشمی نژاد اداره کل بنیاد خراسان رضوی برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانشجو گفت: نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز "قدس" نشانه دوراندیشی و تدبیر حکیمانه امام خمینی (ره) برای حمایت از ملت مظلوم فلسطین بوده است.
مدیرکل بنیاد شهید وامورایثارگران خراسان رضوی افزود: نام گذاری این روز جایگاه و اهمیت مسئله فلسطین و آزادی قدس شریف را نشان می دهد که فلسطین پاره تن اسلام است و مسلمانان نباید از مسلمانان مظلوم جهان غافل شوند.
وی با بیان اینکه روز قدس، روز وحدت آزادی خواهان جهان و اعلام خشم و انزجار از جنایات صهیونیست ها و حامیان آنان است، ادامه داد: ما وظیفه داریم آرمان های امام راحل و شهدا را به نسل جوان انتقال دهیم و مهمترین آرمان امام راحل آزادی قدس شریف است.
حجت الاسلام معصومی با اشاره به اینکه آزادی قدس تبدیل به خواسته تمام مسلمانان جهان شده است، افزود: بسیاری از شهدا در وصیت نامه های خود به موضوع مظلومیت مردم فلسطین اشاره کرده اند که خبر از نابودی رژیم غاصب صهیونیستی داده اند.
وی ادامه داد: دانشجویان شاهدو ایثارگر باید مروج روحیه انقلابی در دانشگاه ها باشند و امروز باید روحیه حماسی، انقلابی و فداکاری در مراکز آموزشی تقویت شود.
این مقام مسئول همچنین به بدهی بنیاد به مراکز اشاره کرد و افزود: بدهی بنیاد به مراکز آموزشی هیچ ارتباطی به دانشجوی شاهد و ایثارگر ندارد و امیدواریم به زودی بخشی از مطالبات دانشگاه های غیرانتفاعی توسط بنیاد مرکز پرداخت شود.
در پایان روسای دانشگاه های غیرانتفاعی سجاد، سناباد، شاندیز، اقبال لاهوری، خاوران، عطار، خراسان و .... اهم مشکلات پیش روی دانشجویان شاهدو ایثارگر را بیان کردند.

ابزار هدایت به بالای صفحه