شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[8 / 7 / 1399] شهید حسن طهرانی مقدم؛
[7 / 7 / 1399] سردار شهید احمد سوداگر؛
[7 / 7 / 1399] به روایت جانباز شیمیایی بهروز بیات؛
[7 / 7 / 1399] شهید قاسم کریمی؛
[7 / 7 / 1399] دبیر شورای نامگذاری معابر و اماکن عمومی تبریز خ ...
[7 / 7 / 1399] اشعاری نوجوانانه در وصف شهید حاج قاسم سلیمانی؛
[7 / 7 / 1399] از سوی فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه؛
[7 / 7 / 1399] در ویژه برنامه «راویان مقاومت» مطرح شد؛
[7 / 7 / 1399] نماینده ولی فقیه در گیلان؛
[8 / 7 / 1399] شهید رضا محسنی شعار؛
[8 / 7 / 1399] شهید سیدعلی منتظرین؛
[7 / 7 / 1399] با حضور شهردار منطقه ۶ و خانواده شهید برگزار شد؛
[7 / 7 / 1399] مشاور دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام؛
[7 / 7 / 1399] خواهر شهید خلبان «غلامرضا چاغروند» خبر داد؛
[8 / 7 / 1399] مدیر کل بنیاد حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس یزد؛

 

کدخبر: 71783
تاریخ انتشار: 1 خرداد 1399 _12:42:09
3 ویژه برنامه با محوریت شهید فیض اردکانی برگزار می‌شود

نماینده فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح از برگزاری سه ویژه برنامه با محوریت شهید فیض اردکانی در تهران و کردستان خبر داد.

 

تا شهدا؛ سردار داود غیاثی راد صبح امروز در نشست هماهنگی برنامه‌های سالروز شهادت سردار شهید خدمت به محرومین و مستضعفین  سرتیپ پاسدار سید حسین فیض اردکانی اظهار کرد: در سالروز شهادت سردار سرتیپ پاسدارسید حسین فیض اردکانی مراسم امسال را با محوریت شهید فیض اردکانی و تجلیل از مقام بزرگ این شهید و خانواده آن عزیز برگزار خواهیم کرد، همچنین طی چند روز آینده از این شهید عزیز تجلیل می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم که بتوانیم با همکاری دستگاه‌های مربوطه به بهترین شکل در قبال شهید فیض انجام وظیفه کنیم.

نماینده فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح از تلاش به منظور تدوین یک ویژه نامه برای شهید فیض اردکانی خبر داد و گفت: در این ویژه نامه می‌توانیم از گفته‌های دوستان، آشنایان و هم‌رزمان شهید فیض اردکانی استفاده کنیم.

غیاثی‌راد اظهار داشت: تهیه کلیپ پنج دقیقه‌ای از شهید فیض اردکانی و پخش آن در صدا و سیمای و فضا مجازی از دیگر اقداماتی است که در این راستا انجام خواهد شد.

وی با اشاره به شناسایی نزدیک به 50 نفر از نزدیکان شهید فیض به منظور تهیه مصاحبه در مورد این شهید والا مقام، گفت: درصدد هستیم تا ویژه نامه‌ای در خصوص شهید تهیه کنیم.

نماینده فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح به فضاسازی شهری با محوریت شهید فیض اردکانی اشاره کرد و افزود: فضاسازی فرهنگی و روانی در شهرهای تهران و یزد و اردکان به صورت جدی دنبال شود.

غیاثی‌رادخاطرنشان کرد: در مجموع طبق برنامه‌ریزی‌هایی که صورت گرفته سه ویژه برنامه با محوریت شهید فیض اردکانی در تهران و کردستان  برگزار می‌شود.

وی بیان داشت: یکی از همرزمان نزدیک سردار شهید فیض در استان مرکزی مرحوم سردار موسی عزیزآبادی از فرماندهان ناجا زمان جنگ در کردستان است که شهید فیض همیشه از مرحوم موسی عزیزآبادی یاد و‌ خاطره داشتند و از شجاعت و رشادت وی سخن می‌گفتند.

به گزارش فارس شهید فیض اردکانی در زمان جنگ تحمیلی در عملیات‌های والفجر ۲، ۴ و ۸، خیبر، بدر، نصر ۷ و... و مسوولیت‌های فرمانده سپاه شهرستان بوکان، رئیس ستاد سپاه استان کردستان، معاون شهید ناصر کاظمی در سپاه شهرستان پاوه و... فعالیت داشته است.

ابزار هدایت به بالای صفحه