شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[6 / 11 / 1399] شهید حجت‌الله ایوتوند؛
[6 / 11 / 1399] بازخوانی حماسه هزارسنگر؛
[6 / 11 / 1399] پدر شهید «عباس اسحقی»؛
[6 / 11 / 1399] جانشین سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت روحانی ...
[6 / 11 / 1399] مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس سمنان خبر داد؛
[6 / 11 / 1399] رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای ‌سمنان خبر داد؛
[6 / 11 / 1399] مدیر نشر آثار روحانیت در دفاع مقدس خراسان رضوی ...
[6 / 11 / 1399] معاون هماهنگ‌کننده نهاجا در دیدار با عوامل سریا ...
[6 / 11 / 1399] روحانی شهید «اسماعیل محمدپور توانا»؛
[6 / 11 / 1399] فرزند شهید کریمی؛
[6 / 11 / 1399] مسئول مرکز حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپ ...
[7 / 11 / 1399] رئيس بنياد شهید منطقه سه مشهد خبر داد؛
[6 / 11 / 1399] سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان؛

 

کدخبر: 70970
تاریخ انتشار: 16 فروردین 1399 _11:23:41
مسؤولان نظام باید با منکرات مبارزه کنند

شهید کریم نورى در وصیت‌نامه خود آورده است: مسؤولان باید با منکرات مبارزه کنند زیرا اگر جلوى منکرات را نگیرید نسل آینده به راه‌هاى بد کشیده شده و به انقلاب ضربه وارد مى‌شود.

 

تا شهدا؛ شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.

می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها،‌ شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت... «برگ سبزی، تحفه درویش»، «تا چه قبول افتد و چه در نظر آید».

تبرک لحظاتمان با شهید کریم نورى:

بسم رب الشهداء و الصدیقین

شهادت آرزوى قلبى من و تمام رزمندگان است.

به نام آنکس که جان را آفرید و انسان را آفرید و براى هدایت او پیامبران را فرستاد. حمد و سپاس خدایى را که پیامبر اسلام را آفرید تا چنین دینی را به ما عرضه کند و خدا را شکر که من پیرو قرآنم و مسلمانم.

به عنوان وصیت به خانواده و بستگانم چند کلامى را متذکر می‌شوم اگر چه خود نیاز به تذکر دارم ولى لازم دانستم بر حسب وظیفه نکاتى که به فکرم می‌رسد را بگویم شاید که مورد رضاى خداوند متعال قرار گیرد اگر من شهید شدم بدانید که شهادت نهایت آرزوى من است و براى از دست دادن من گریه نکنید بلکه به یاد امام حسین(ع) و شهداى اسلام گریه کنید و از خداوند مى‌خواهم که مرا ببخشد و بیامرزد.

از همه دوستان و آشنایان و امت حزب‌الله بخصوص همسایگان براى من طلب حلالیت کنید در دعاهایتان از خدا بخواهید همه و بنده حقیر را ببخشد و بیامرزد. سعى کنید تا آخر در مسیر انقلاب حرکت کنید و امام را تنها نگذارید. هر کس این یاور مظلومان را تنها گذارد فکر نمى‌کنم در روز قیامت بتواند دلیلى براى این کارش داشته باشد.

از پدر و مادرم کمال تشکر را دارم و دوست داشتم جبران گوشه‌اى از زحمات شما را بکنم ولى چه کنم که اسلام باید زنده بماند پس غمگین نباشید که فرزند خود را در راه اسلام دادید و همه ما چند صباحى در دست پدر و مادر به طور امانت هستیم و در آخر هم باید برویم گر چه در این دنیا نمى‌توانم پاسخ زحمت‌هاى شما را بدهم ولى امیدوارم که در آخرت بتوانم جبران زحمات شما را بکنم، از شهادتم نگران نباشید بلکه سربلند باشید که توانسته‌اید جوانى تربیت کنید که در راه اسلام تلاش مى‌کند.

چند کلامى با دوستان و هم‌سن‌هاى خودم دارم: برادران و خواهران نکند شیطان بر شما غلبه کند و به راه‌هاى بد بروید زیرا اگر از مسیر دین مبین اسلام خارج شوید دیگر سخت است که برگردید.

خواهران سعى کنید حجاب را حفظ کنید که با این کار گامى براى اسلام برداشته باشید و هر کارى مى‌کنید براى رضاى خدا باشد؛ از همه جوانان مى‌خواهم اگر توان دارند به جبهه بیایند و الا باید پشت جبهه با منافقین و کسانى که اشاعه فحشا مى‌کنند به سختى مبارزه کنند.

همچنین از دست‌اندرکاران مملکت اسلامى مى‌خواهم به سختى با منکرات مبارزه کنند زیرا اگر جلوى منکرات را نگیرید نسل آینده به راه‌هاى بد کشیده مى شوند و در نتیجه خداى ناکرده به انقلاب ضربه وارد مى شود.

ابزار هدایت به بالای صفحه