شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[22 / 5 / 1399] شهید مدافع حرم مرتضی حسین‌پور شلمانی؛
[22 / 5 / 1399] معرفی کتاب«پیغام ماهی‌ها»؛
[22 / 5 / 1399] شهید مدافع حریم امنیت، محمدحسین حدادیان؛
[22 / 5 / 1399] نخستین همایش بین المللی لشکر فاطمیون؛
[22 / 5 / 1399] حجت الاسلام رمضانعلی معتمدی؛
[22 / 5 / 1399] برگزاری همایش خروج آمریکا از منطقه با سخنرانی ش ...
[22 / 5 / 1399] شهیدان «علی احمد و علی محمد قیطاسی» و «محمود قی ...
[22 / 5 / 1399] تصاویر دیده نشده از سردار سلیمانی و ابومهدی؛
[22 / 5 / 1399] فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران؛
[22 / 5 / 1399] حسن نظری دومین شهید سلامت استان گلستان؛
[22 / 5 / 1399] درباره فرمانده شهیدِ تیپ 313 حشد الشعبی؛ «قاسم ...
[22 / 5 / 1399] فرمانده سپاه استان کرمان؛
[22 / 5 / 1399] گفت‌وگو با محمدحسین علیجان‌زاده روشن نویسنده کت ...
[22 / 5 / 1399] نگاهی به فعالیت فرهنگی خانواده‌های شهدا و معرفی ...
[22 / 5 / 1399] شهید حججی نماد شهدای مدافع حرم است؛
[22 / 5 / 1399] سرلشکر خلبان شهید حسین لشکری؛
[22 / 5 / 1399] رئیس بسیج جامعه زنان استان سمنان؛
[22 / 5 / 1399] ۲۲مرداد بر ایران چه گذشت؟
[22 / 5 / 1399] آیین رونمایی از کتاب «بانوی قرن»؛
[22 / 5 / 1399] یک کاربر فضای مجازی در توییتر نوشت؛
[22 / 5 / 1399] مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان؛
[22 / 5 / 1399] مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان؛
[22 / 5 / 1399] مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران چهارمحال و ب ...

 

کدخبر: 70332
تاریخ انتشار: 21 بهمن 1398 _18:38:55
شهید سلیمانی تاکید داشت هیچ راهی بهتر از حمایت از انقلاب و انقلابی بودن نیست

معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه شهید سردار سپهبد قاسم سلیمانی در سخنان خود تاکید می‌کند که هیچ راهی بهتر از حمایت از انقلاب و انقلابی بودن نیست، گفت:‌ عاقبت بخیری در مسیر حمایت از انقلاب و نظام است که امیدواریم همگان به این توصیه‌ها عمل کنند.

تا شهدا؛ حجت‌الاسلام محمدحسن کاویانی راد روز دوشنبه در مراسم گرامیداشت دهه مبارک فجر که در ساختمان مرکزی بنیاد شهید برگزار شد، افزود: ۲۲ بهمن‌ماه خاطره‌انگیزترین روز تاریخ جمهوری اسلامی ایران است و تاکنون در تاریخ کشور، تا این اندازه کرامت و ارزش مشاهده نشده است، اکثر ملت ایران از این دوره تاریخی بزرگ خاطراتی زیبا به یادگار دارند که رسالت آنها بیان این خاطرات برای نسل‌های آینده است و درصورتی‌که این پیروزی بزرگ از سوی برخی انکار و یا نادیده گرفته شود نسل آتی، آینده روشنی نخواهد داشت.
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد با اشاره به آیه ۳۰ سوره فصّلت خاطرنشان کرد: این آیه در دوران انقلاب مکرراً از سوی همگان تکرار می‌شد زیرا مسأله ابتدایی در انقلاب باورپذیری خداوند متعال و سپس استقامت ورزیدن به این باور است، قطعاً درخت تنومند و تناور انقلاب هزینه‌هایی را به بار داشته که در مسیر آن استقامت و اعتقاد به خداوند متعال بسیار مهم است، خداوند در این آیه تأکید می‌کند که پیروزی در انتظار استقامت کنندگان و مؤمنان است.
وی ادامه داد: رهبر معظم انقلاب نیز در سخنان خود بارها اشاره داشتند که خاطرات انقلاب را برای نسل جوان بازگو کنید تا بدانند چه خون‌دل‌هایی پای ا ین انقلاب خورده شده است، ما در این کشور با مشکلات زیادی مواجه هستیم که راه خروج از این بحران، اعتقاد به خداوند و استقامت ورزیدن است.

دعوت بنیاد شهید از امت شهید پرور برای شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن

بنیاد شهید و امور ایثارگران از ملت بزرگ و انقلابی ایران به ویژه خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران دعوت کرد تا با حضور پرشور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن، بار دگر عظمت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی و ناتوانی استکبار را به جهان و جهانیان نشان دهند.

بنیاد در اعلان خود افزوده است:‌ ۲۲ بهمن سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، یادآور حماسه پرشکوه و کم‌نظیر ملتی است که توانست با هدایت رهبری فرزانه، رژیم استبدادی شاهنشاهی و قدرت‌های استکباری حامی آن را شکست دهد. نقش شهدا و ایثارگران معظم انقلاب اسلامی در این پیروزی فرخنده و مبارک بر کسی پوشیده نیست. شهدای انقلاب اسلامی به‌یقین پرچم‌داران مبارزه علیه ظلم و طاغوت هستند و ۲۲ بهمن یادآور بزرگترین حماسه مردمی است که قدم در مسیر این پرچم‌داران ظلم‌ستیزی گذاشتند.
۲۲ بهمن، یادآور حماسه‌ای جاوید و خیزش مردمی آزاده برای رهایی از بند استکبار در قرن حاضر است که استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی را به رهبری امام خمینی (ره) برای ایران اسلامی به ارمغان آورد.
امسال سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با چهلمین روز شهادت سردار رشید اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی هم‌زمان شده است. شهادت این سردار گران‌قدر که مایه فخر ملت ایران است، غم و اندوه را در دل‌ها نشاند و نفرت و انزجار ملت ایران از آمریکای جنایتکار را مضاعف نمود. لذا ملت انقلابی ایران بیشتر از گذشته وحدت و همبستگی خود را در برابر آمریکای شیطان‌صفت و سایر قدرت‌های استکباری نشان خواهد داد.
بنیاد شهید و امور ایثارگران ضمن تبریک چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران به تمامی حماسه‌سازان و فجر آفرینان، از ملت بزرگ و انقلابی و به ویژه خانواده معزز شهدا و ایثارگران که همیشه و در تمامی عرصه‌های انقلابی و اجتماعی حضوری فعال، پرثمر و باشکوه داشته‌اند دعوت می‌نماید با حضور پرشور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن، بار دگر عظمت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی و ناتوانی استکبار را به جهان و جهانیان نشان دهند.

نخستین نشست شورای حج تمتع و کاروان ویژه سال ۱۳۹۹ برگزار شد

 حجت الاسلام کاویانی راد ضمن تشریح رویکردهای فرهنگی در موضوع حج و لزوم تقویت ابعاد معنوی آن گفت: سفر سال گذشته کاروان‌های خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران به خوبی انجام شد و امسال نیز توجه به ارتقای ابعاد فرهنگی این سفر معنوی در اولویت برنامه‌های معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد قرار دارد.
در این نشست سید مستجاد حسینی مدیرکل ورزشی و اردویی ضمن ارایه گزارش حج تمتع و کاروان ویژه جانبازان سال گذشته، فعالیت‌ها و اقدامات صورت گرفته درباره سهمیه حج سال ۱۳۹۹ و کاروان ویژه توضیحاتی را ارائه کرد.

این نشست با حضور معاون فرهنگی و آموزشی، عبدالرضا عباسپور  معاون بهداشت و درمان، سید مستجاد حسینی مدیرکل ورزشی و اردویی، مجید مودی مدیرکل مرکز مطالعات و پژوهش‌ها، حسن مصلحی مدیرکل دفتر ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات و علیرضا امینی مدیرکل آمار و فناوری اطلاعات بنیاد شهید و امور ایثارگران در دفتر معاونت فرهنگی و آموزشی برگزار شد.

ابزار هدایت به بالای صفحه