شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[27 / 6 / 1399] اینفوگرافیک؛
[27 / 6 / 1399] معرفی کتاب؛
[27 / 6 / 1399] دبیر کمیته هنری کنگره ۴۰۰۰ شهید استان یزد خبرداد؛
[27 / 6 / 1399] در آستانه‌ی چهلمین سالگرد آغاز دفاع مقدس؛
[27 / 6 / 1399] شهید علی دهقان منشادی؛
[27 / 6 / 1399] رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران سوادکوه خبر داد؛
[27 / 6 / 1399] مسئول نشر آثار و ارزش‌های مشارکت روحانیت در دفا ...
[27 / 6 / 1399] رئیس عقیدتی سیاسی هنگ مرزی تایباد؛
[27 / 6 / 1399] شهید مسعود خاکزار بفروئیه؛
[27 / 6 / 1399] بازخوانی قدردانی رهبر معظم انقلاب از پیشکسوتان ...
[27 / 6 / 1399] با حضور فرمانده نیروی هوایی ارتش؛

 

کدخبر: 70320
تاریخ انتشار: 21 بهمن 1398 _11:08:52
قرائت وصیت‌نامه حاج قاسم توسط سردار قاآنی

رئیس ستاد بزرگداشت اربعین سردار شهید سلیمانی گفت: مهمان‌های خارجی در مراسم سردار سلیمانی حضور خواهند داشت.

 

تا شهدا؛ سردار سرتیپ پاسدار محمدرضا یزدی فرمانده سپاه تهران بزرگ و رئیس ستاد بزرگداشت اربعین سردار سپهبد شهید سلیمانی صبح امروز یکشنبه در نشست خبری درباره برنامه های پیش بینی شده برای مراسم اربعین این شهید بزرگوار اظهار کرد: مراسم چهلمین روز شهادت سردار سلیمانی پنج شنبه ۲۴ بهمن بعد از نماز مغرب و‌عشاء در مصلی تهران برگزار خواهد شد که در این مراسم مهمانانی از کشورهای مختلف حضور خواهند داشت.

رئیس ستاد بزرگداشت اربعین سردار سپهبد شهید سلیمانی با بیان این که مردم آزادی خواه جهان به دنبال این هستند که چگونه می توان مکتب این شهید سپاه اسلام را تبیین کرد، گفت: شهید سلیمانی متعلق به یک بخش و کشور نیست، بلکه متعلق به تمام مردم آزادی خواه جهان است.
او ادامه داد: در این مراسم وصیت نامه شهید توسط سردار قاآنی فرمانده نیروی قدس سپاه قرائت می شود و علاوه بر این سردار سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران نیز به ایراد سخن می پردازند.
فرمانده سپاه تهران بزرگ تصریح کرد: برای برگزاری بهتر مراسم علاوه بر لحاظ کردن تمهیدات امنیتی، تسهیلات لازم نیز برای تردد بهتر مردم پیش بینی شده که بر این اساس با راهور ناجا هماهنگ شده تا مسیرهای اطراف مصلی مسدود نشود و هیچ گونه محدودیتی اعمال نشود.
یزدی با اشاره به اینکه مراسم از ساعت ۱۸:۳۰ الی ۲۰:۳۰خواهد بود، عنوان کرد: در این مراسم تمبر یادبود شهید سلیمانی نیز رونمایی خواهد شد؛ از سوی دیگر چون وصیت نامه شهید سلیمانی طولانی است و برای هر یک از اقشارجامعه وصیتی نوشتند، در مراسم مورد اشاره گزیده هایی از این وصیت قرائت خواهد شد.
رئیس ستاد بزرگداشت اربعین سردار سپهبد شهید سلیمانی افزود: در راهپیمایی ۲۲بهمن نیز غرفه هایی خواهیم داشت که این غرفه ها مطالبی را در راستای معرفی بیشتر خدمات و تلاش های سردار سلیمانی ارائه می کنند.
او درباره مهمانان خارجی مراسم نیز عنوان کرد: مهمانان خارجی این مراسم از کشورهایی مانند عراق، سوریه، لبنان، یمن، افغانستان و برخی کشورهای حاشیه خلیج‌فارس و آفریقایی هستند.

ابزار هدایت به بالای صفحه