شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[27 / 7 / 1399] شهید خلبان عباس دوران؛
[27 / 7 / 1399] امیر سرتیپ خلبان شهید حمیدرضا سهیلیان؛
[28 / 7 / 1399] سردار شهید حاج‌حبیب لک‌زایی؛
[27 / 7 / 1399] وصیت نامه شهید «علی فاتحی»؛
[28 / 7 / 1399] شهید «لطف الله تقدیسی میرک»؛
[27 / 7 / 1399] خاطراتی از حسین خادمی پیشکسوت دفاع مقدس؛
[27 / 7 / 1399] به روایت حجت الاسلام حمید ملکی؛
[27 / 7 / 1399] ریاست دفتر فرماندهی کل قوا؛

 

کدخبر: 70048
تاریخ انتشار: 7 بهمن 1398 _15:36:26
40 یادواره شهید در شهرستان بوشهر برگزار شد

فرمانده سپاه شهرستان بوشهر با اشاره به اینکه سعی کرده‌ایم یادواره شهدا را به خوبی و در خور شان برگزار کنیم، گفت: تا به حال 40 یادواره شهید در شهرستان بوشهر برگزار شده است.

 

تا شهدا؛ سرهنگ غلامرضا شهابی امروز در جلسه برگزاری یادواره شهدای شهر بوشهر، اظهار داشت: برگزاری این چنین مراسماتی و حضور مردم و جوانان ایران اسلامی در آن، باعث افزایش معنویت و تقویت روحیه ایثارگری، انقلابی‌گری و جهادی در بین عموم مردم و منفورتر شدن دشمنان اسلام و انقلاب می‌شود.
فرمانده سپاه شهرستان بوشهر ادامه داد: به برکت انقلاب، نظام اسلامی و خون شهیدان و جوانان پاک باخته‌ای که حاضر هستند تا آخرین نفس برای حفظ این نظام بجنگند و شهید شوند، دارای عزت و افتخار هستیم.

وی با اشاره به اینکه اگر استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکار نمی‌توانند به کشور ما حمله کنند، از برکت خون شهداست، افزود: هنوز هم دشمنان از شهدا می‌ترسند و فرهنگ شهادت، عاشورا و انتظار که نظام را در برابر این همه هجمه آنها بیمه کرده است. 

وی با اشاره به اینکه باید فداکاری‌های شهدا را را در جامعه به خوبی بیان کنیم، گفت: باید همت، عمل، ایثار و فداکاری شهدا را به نسل جوان که تشنه حق و حقیقت است بگوییم.

شهابی با تاکید بر اینکه اگر امروز نفس می‌کشیم و عزت داریم به برکت خون شهیدان است، بیان داشت: به کوری چشم دشمنان اسلام و قرآن جوانان ما راه شهدا را با قدرت ادامه خواهند داد.

وی با اشاره به اینکه نام و شجاعت شهدای ایران اسلامی، پشت دشمنان را می‌لرزاند، گفت: امروزه هیبت و قدرتی که نیروهای مسلح ما دارند به برکت خون شهداست.

فرمانده سپاه شهرستان بوشهر با اشاره به اینکه سعی کرده‌ایم یادواره شهدا را به خوبی و در خور شان برگزار کنیم، یادآور شد: تا به حال 40 یادواره شهید در شهرستان بوشهر برگزار شده است.

شهابی از برگزاری پنجمین یادواره شهدای کوی تنگک دوم خبر داد و خاطرنشان کرد: پنجمین یادواره شهدای کوی تنگک دوم روز چهارشنبه نهم بهمن‌ماه در مسجد امام صادق(ع) با روایتگری ناخدا تکاور امیر دهقانی و سخنرانی معاون هماهنگ کننده سپاه استان بوشهر برگزار می‌شود.

ابزار هدایت به بالای صفحه