شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[16 / 5 / 1399] آزادگان استان تهران؛
[16 / 5 / 1399] فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور بسیج خبر داد؛
[16 / 5 / 1399] بیانیه «جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی» به‌مناسبت ...
[17 / 5 / 1399] شهید علی رحیمی؛
[17 / 5 / 1399] یک کاربر فضای مجازی در توییتر نوشت؛
[17 / 5 / 1399] معاون تعاون بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان ...

 

کدخبر: 69995
تاریخ انتشار: 3 بهمن 1398 _13:27:51
سخنگوی ستاد برگزاری یادواره بین المللی حاج قاسم سلیمانی منصوب شد

 با حکم مدیرکل تبلیغات اسلامی خوزستان، محمد خطیب به عنوان «سخنگو و مدیر کمیته اطلاع رسانی» ستاد برگزاری اولین یادواره بین المللی شهید حاج قاسم سلیمانی منصوب شد.

تا شهدا؛ با صدور حکمی از سوی حجت الاسلام و المسلمین محمد مهدی نبی زاده مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی خوزستان و رئیس ستاد یادواره سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، محمد خطیب به عنوان سخنگو و مدیر کمیته اطلاع رسانی ستاد برگزاری اولین یادواره بین المللی شهید حاج قاسم سلیمانی که با محوریت دو کشور ایران و عراق برگزار می‌شود، منصوب شد.

در بخشی از این حکم ضمن اشاره به توانمندی‌های علمی و عملی محمد خطیب، آمده است: به موجب این ابلاغ و بنا به پیشنهاد دبیر محترم یادواره، «جنابعالی» را که دارای سوابق روشن علمی و عملی در فعالیت‌های کلان فرهنگی و تبلیغی هستید، به سمت «سخنگو و مدیر کمیته اطلاع‌رسانی ستاد برگزاری اولین یادواره بین‌المللی سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی» تعیین و منصوب می‌شوید. برایتان در این راه به توفیق‌الله، بهترین موفقیت‌ها را آرزو می‌کنم و به تمامی همکاران حوزه ستادی و شهرستانی هماهنگی و همراهی با جنابعالی را توصیه می‌نمایم.

پیش از این مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی خوزستان طی حکمی سید علی موسوی با سابقه سرپرست معاونت راهبردی امور دولت و مجلس مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی را به عنوان دبیر ستاد برگزاری این یادواره بین المللی منصوب کرده بود.

 حجت الاسلام والمسلمین نبی زاده پیش تر در گفتگو با خبرنگار مهر تصریح کرد: همچنان که استان خوزستان به عنوان کربلای شهیدان ایران و نخستین پایگاه استقبال باشکوه از پیکر مطهر شهیدان والامقام مقاومت اسلامی خوش درخشید، اداره کل تبلیغات اسلامی خوزستان به فضل الهی مفتخر خواهد بود همچون گذشته طلایه‌دار و پیشتاز باشد و اولین یادواره بین‌المللی سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی (ایران و عراق – خرمشهر) را ٢٢ اسفند ٩٨ هم‌زمان با روز ملی شهید با حضور مقامات کشوری و لشکری و نماینده مقام معظم رهبری برگزار کند.

محمد خطیب که علاوه بر عهده داری مسئولیت مدیر کمیته اطلاع رسانی دبیرخانه دائمی ستاد راهنمای زائر اربعین کشور، مؤلف، پژوهشگر و رئیس واحد مرکز آموزش الکترونیکی در دانشگاه قرآن و حدیث است، دانش آموخته علوم ارتباطات، حقوق، فلسفه و کلام اسلامی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری است.

در کنار انتشار مقالات نمایه شده ملی و بین‌المللی isi، تألیف دو کتاب با عناوین «اخلاق در رسانه‌های اجتماعی» و «جایگاه اخلاق در مالکیت حقوقی و معنوی آثار» را در دست انتشار و تحریر دارد.

ابزار هدایت به بالای صفحه