شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[6 / 7 / 1399] شهید محمد رسول رضایی؛
[6 / 7 / 1399] به همت فرهنگسرای کار و تعاون؛
[7 / 7 / 1399] سردار شهید احمد سوداگر؛
[7 / 7 / 1399] شهید قاسم کریمی؛
[7 / 7 / 1399] دبیر شورای نامگذاری معابر و اماکن عمومی تبریز خ ...
[6 / 7 / 1399] معرفی کتاب؛
[7 / 7 / 1399] به روایت جانباز شیمیایی بهروز بیات؛
[7 / 7 / 1399] از سوی فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه؛
[6 / 7 / 1399] معرفی کتاب؛
[6 / 7 / 1399] اینفوگرافیک؛
[6 / 7 / 1399] رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی؛
[7 / 7 / 1399] نماینده ولی فقیه در گیلان؛
[6 / 7 / 1399] معرفی کتاب؛
[6 / 7 / 1399] مسئول سازمان زنان اداره کل حفظ آثار دفاع مقدس ی ...
[6 / 7 / 1399] روایت یک خبرنگار از شهید ۱۳ ساله؛
[6 / 7 / 1399] مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان؛

 

کدخبر: 69448
تاریخ انتشار: 24 آذر 1398 _18:04:45
پایداری فرهنگ شهدا ضامن تداوم انقلاب اسلامی است

سردار رزمجو بیان کرد: پایداری فرهنگ شهدا ضامن تداوم انقلاب اسلامی است که در هر عرصه ای نگاه می کنیم نقش خون شهدا در موفقیت آن به وضوح می بینیم.

 

تا شهدا؛ «سردار علی رزمجو» روز یکشنبه (24 آذر) در نشست مدیران و نخبگان رسانه اظهار داشت: یکی از شمشیرهای برنده و نفوذپذیر هر جامعه رسانه ها هستند که با اقدامات خود در عرصه های مختلف، تقش به سزایی در کیفیت و کمیت سازی هر برنامه ای دارند.

 

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر بیان کرد: هرکار بزرگی با هر کیفیتی انجام شود اگر انعکاس آن در جامعه خوب نباشد میزان اثر بخشی آن در جامعه پایین است که البته عکس آن نیز صادق است.

 

وی با اعلام این که برای هر کاری استعداد، ابزار، ذوق و علاقه افراد مهم است، گفت: برگزاری کنگره شهدا مورد علاقه مردم و اصحاب رسانه است.

 

سردار رزمجو ادامه داد: پایداری فرهنگ شهدا ضامن تداوم انقلاب اسلامی است که در هر عرصه ای نگاه می کنیم نقش خون شهدا در موفقیت آن به وضوح می بینیم.

 

وی با اعلام این که حدود دو سال است که استارت کنگره شهدای استان بوشهر را با هماهنگی با مقامات استانی و کشوری انجام داده ایم، بیان کرد: اکنون با فراهم شدن مقدمات اولیه، در حال آماده شدن برای اجرای اجلاسیه نهایی این کنگره هستیم.

 

فرمانده سپاه امام صادق(ع) با اشاره به برگزاری کنگره شهدای در هر استان به ازای هر ۱۰ سال یک بار، گفت: یکی از نعمات الهی این است که در طول خدمت در هر عرصه شغلی توفیق این را داشته باشیم که بتوانیم در خصوص احیاء شهادت وقتی وقتی اختصاص دهیم.

 

رزمجو عنوان کرد: تاریخ حماسی ماندگار است و همواره در عرصه های مختلف خود را نشان می دهد و بهترین فشری که می تواند این فرهنگ پایدار را در کشور نگه دارد اصحاب رسانه هستند.

 

فرمانده سپاه امام صادق(ع) بیان کرد: در اجرای این یادواره ها نقش همه دیدگاه های سیاسی دیده شده و با تمامی اقشار و مسئولین ، شوراهای شهر و روستا و دهیاران و همه گروه های سیاسی انجام شده که سبب شده در هشت یادواره شهرستانی حداقل چهار هزار نفر بازدیدکننده داشته است.

 

رزمجو گفت: نصب تصاویر شهدا در میادین و بلوارهای اصلی همه شهرهای استان، بازسازی تابلوهای شهدا در کوچه‌های هر شهر و روستا، ارائه یک بسته ۶ میلیونی تومان به نوعروسان مستمند، اجرای پروژه های محرومیت زدایی با اعتبارات مناسب و با نام شهدا، تولید ۷۲ جلد و بررسی ۲۰ جلد برای چاپ با نام شهدای استان انجام شده است.

 

وی ادامه داد: فراخوان مقاله در زمینه دفاع مقدس به همراه برگزاری جشنواره علمی با ۲۰۰ مقاله برتر در خصوص شهدای استان، جمع آوری اطلاعات کامل شهدا به تفکیک قشرهای مختلف، تهیه آلبوم شهدا برای تقدیم به خانواده شهدا، ایجاد یک پرونده کامل برای هر شهید به شکل سیستمی و کاغذی و اجرای یادواره های اقشار  مختلف شهدا از جمله فعالیت های شاخصی بوده که به مناسبت کنگره شهدای استان انجام شده است.