شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[16 / 5 / 1399] آزادگان استان تهران؛
[16 / 5 / 1399] فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور بسیج خبر داد؛
[16 / 5 / 1399] بیانیه «جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی» به‌مناسبت ...
[17 / 5 / 1399] شهید علی رحیمی؛
[17 / 5 / 1399] یک کاربر فضای مجازی در توییتر نوشت؛
[17 / 5 / 1399] معاون تعاون بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان ...

 

کدخبر: 69446
تاریخ انتشار: 23 آذر 1398 _12:32:23
شهدای مدافع حرم قدم بزرگی در تأمین امنیت ملی ما برداشتند

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: شهدا امروز نظاره‌گر ما هستند و عملکرد امروز ما در رهروی از راه شهیدان بدون شک معیاری برای ارزیابی ما در آخرت خواهد بود.

 

تا شهدا؛ دریادار پاسدار «علیرضا تنگسیری» در مراسم یادواره شهدای مدافع حرم در مسجد مهدی موعود(عج) اظهار کرد: یاد و خاطره شهدا همواره در وجود ما باقی است چرا که آنان با گذشتن از جان خودشان به جامعه حیات و جان دوباره‌ای بخشیدند.

وی افزود: پیروی از راه شهدا باید در عمل به وصیت و آرمان شهدا باشد و کسانی که به راه شهدا خیانت می‌کنند، بدون شک تاوان سختی خواهند داد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه با بیان این که شهدای مدافع حرم قدم بزرگی در تأمین امنیت ملی ما برداشتند، خاطرنشان کرد: همه کسانی که دل در راه شهیدان دارند و در این مراسمات حضور می‌یابند، از فیوضات راه شهیدان برخوردار خواهند شد.

سردار تنگسیری عنوان داشت: شهدا امروز نظاره‌گر ما هستند و عملکرد امروز ما در رهروی از راه شهیدان بدون شک معیاری برای ارزیابی ما در آخرت خواهد بود.

وی یاد و خاطره شهیدان مدافع حرم عبدالحمید سالاری و شهید خلیل تختی نژاد از استان هرمزگان را گرامی داشت و گفت: این دو شهید حقیقتا از پاسداران با ایمان و خداجوی سپاه بودند و راهی که در دفاع از حرم مطهر اهل‌بیت برگزیدند، راه سعادت و عاقبت‌بخیری آنها شد و این راه امروز به موفقیت و صلابت رسیده است.

ابزار هدایت به بالای صفحه