شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[16 / 5 / 1399] آزادگان استان تهران؛
[16 / 5 / 1399] فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور بسیج خبر داد؛
[16 / 5 / 1399] بیانیه «جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی» به‌مناسبت ...
[17 / 5 / 1399] شهید علی رحیمی؛
[17 / 5 / 1399] یک کاربر فضای مجازی در توییتر نوشت؛
[17 / 5 / 1399] معاون تعاون بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان ...

 

کدخبر: 69445
تاریخ انتشار: 23 آذر 1398 _12:31:34
شهدا منشأ قدرت جمهوری اسلامی ایران هستند

نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان بابیان اینکه شهدا منشأ و مظهر قدرت جمهوری اسلامی ایران هستند، بیان کرد: شهدا برای کشور عزت، سربلندی، امنیت و آسایش به ارمغان آوردند.

به گزارش تا شهدا از کردستان، آیت‌الله سید محمد حسینی‌شاهرودی، نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان امروز، ۲۱ آذرماه در دیدار با خانواده شهید محمود امان‌اللهی و خانواده «شهید حمید انصاری» با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و یادآوری رشادت‌های شهید امان‌اللهی اظهار کرد: دیدار و سرکشی از خانواده معظم شهدا یک وظیفه و توفیق الهی است و پشتیبانی از این عزیزان، باعث استحکام و پایداری نظام و انقلاب می‌شود.
وی با بیان اینکه خانواده شهدا حق بزرگی بر گردن ملت، نظام و انقلاب دارند؛ افزود: عزت، امنیت، آساش و اقتدار کشور و این مرزوبوم مدیون مجاهدت‌ها و رشادت‌های شهیدان و صبر و استقامت خانواده‌های سرافراز آنان است.
آیت‌الله حسینی شاهرودی، پاسداشت میراث گران‌قدر شهدا را رسالتی عظیم دانست و اعلام کرد: باید از کم‌رنگ شدن ارزش‌های شهدای گران‌قدر در جامعه جلوگیری و فرهنگ و راه شهدا همچنان تداوم داشته باشد.
وی عنوان کرد: استان کردستان شهدای زیادی را تقدیم انقلاب کرده و امروزه نیز مردمان این دیار همانند اوایل جنگ و دوران دفاع مقدس پاسدار نظام هستند.
نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان بر ضرورت حل مشکل این خانواده معظم شهدا توسط متولیان بنیاد شهید تأکید و ضمن قدردانی از صبر و بردباری، برای پدر و مادر شهید طول عمر باعزت از خداوند متعال خواستار شد.
وی بابیان اینکه شهدا منشأ، مبدأ و مظهر قدرت جمهوری اسلامی ایران هستند، بیان کرد: شهدا برای کشور عزت، سربلندی، امنیت و آسایش به ارمغان آوردند.
آیت‌الله حسینی‌شاهرودی، یادآور شد: خانواده معظم شهدا نیازی به این دیدارها ندارند بلکه این مسئول‌اند که به خانواده‌های معظم شهدا نیاز داشته تا برای خدمتگزاری بیشتر به مردم روحیه بگیرند.

ابزار هدایت به بالای صفحه