شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[16 / 5 / 1399] آزادگان استان تهران؛
[16 / 5 / 1399] فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور بسیج خبر داد؛
[16 / 5 / 1399] بیانیه «جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی» به‌مناسبت ...
[17 / 5 / 1399] شهید علی رحیمی؛
[17 / 5 / 1399] یک کاربر فضای مجازی در توییتر نوشت؛
[17 / 5 / 1399] معاون تعاون بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان ...

 

کدخبر: 69442
تاریخ انتشار: 23 آذر 1398 _12:29:14
المان شهدای بانو در بستک احداث می‌شود

دبیر کمیته بانوان کنگره ملی ۱۵۰۰ شهید هرمزگان از احداث المان شهدای بانو در این استان خبر داد.

به گزارش تا شهدا از هرمزگان، به نقل از کمیته اطلاع‌رسانی کنگره ۱۵۰۰ شهید، منیره محمدی، دبیر کمیته بانوان کنگره ملی ۱۵۰۰ شهید استان هرمزگان در گفت‌وگویی بیان کرد: در زمینه برگزاری کنگره ملی شهدای این استان، کمیته بانوان تشکیل شد.

وی با بیان اینکه شهدا و ایثارگران بانوی این استان نقش‌های مهمی را در به ثمر نشستن انقلاب و هشت سال جنگ تحمیلی ایفا کرده‌اند، افزود: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده تلاش شده است مخاطبان با معرفی ۴۸ شهید بانوی استان که از شهدای سامرا، ترور مجلس، بمباران آبادان، شهدای ترور اوایل انقلاب و شهید شاخص استان هستند، بیشتر آشنا شوند.

محمدی برگزاری کنگره شهدای استان هرمزگان در سطح ملی را پربرکت دانست و عنوان کرد: نسل نوجوان و جوان با فرهنگ و سیره شهدا بیشتر آشنا می‌شوند.

دبیر کمیته بانوان کنگره ملی ۱۵۰۰ شهید استان از برنامه‌های اجرایی این کمیته سخن گفت و افزود: برگزاری مراسم ازدواج آسان، نشست‌های سبک شهدا، برگزاری کرسی‌های تلاوت، تهیه جهیزیه برای زوج‌های جوان به نیابت از شهدای بانوی استان از اقدامات این کمیته بوده است.

محمدی همچنین برگزاری اردو‌های جهادی در قالب مشاوره، پزشکی و محرومیت‌زدایی، ساخت مستند مرحوم فاطمه شاه سلطان، ساخت مستند شهدای بانو که در سامرا به شهادت رسیدند، برگزاری مسابقات ورزشی بومی و محلی و برنامه‌ریزی جهت باشکوه‌تر برگزار شدن اجلاسیه‌ها در دی‌ماه سال جاری را از دیگر اقدامات کمیته بانوان کنگره ملی ۱۵۰۰ شهید استان هرمزگان عنوان کرد.

ابزار هدایت به بالای صفحه