شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[7 / 7 / 1399] سردار شهید احمد سوداگر؛
[7 / 7 / 1399] شهید قاسم کریمی؛
[7 / 7 / 1399] به روایت جانباز شیمیایی بهروز بیات؛
[7 / 7 / 1399] دبیر شورای نامگذاری معابر و اماکن عمومی تبریز خ ...
[8 / 7 / 1399] شهید حسن طهرانی مقدم؛
[7 / 7 / 1399] اشعاری نوجوانانه در وصف شهید حاج قاسم سلیمانی؛
[7 / 7 / 1399] از سوی فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه؛
[7 / 7 / 1399] در ویژه برنامه «راویان مقاومت» مطرح شد؛
[7 / 7 / 1399] نماینده ولی فقیه در گیلان؛
[7 / 7 / 1399] با حضور شهردار منطقه ۶ و خانواده شهید برگزار شد؛
[8 / 7 / 1399] شهید رضا محسنی شعار؛
[7 / 7 / 1399] شهید «حجت‌الله رمضانی»؛

 

کدخبر: 69429
تاریخ انتشار: 21 آذر 1398 _09:58:27
هرمزگان آماده برگزاری کنگره ملی بزرگداشت ۱۵۰۰ شهید است

امنیت، آرامش، سعادت، پیشرفت و توسعه ایران اسلامی مرهون فداکاری و ایثار شهدای بزرگوار است و این روزها مردم و مسوولان هرمزگان آماده برگزاری کنگره ملی بزرگداشت یک هزار و ۵۰۰ شهید این استان هستند.

تا شهدا؛ طبق برنامه اعلام شده ، کنگره ملی ۱۵۰۰ شهید هرمزگان در روزهای یکم تا پنجم دیماه در بندرعباس برگزار می‌شود.

اقشار مختلف مردم ، گروه های ورزشی، فرهنگی و بنگاه‌های اقتصادی نیز در جهت برگزاری هر چه باشکوه تر این کنگره در تلاش هستند و برنامه‌های مختلفی برای آن در نظر گرفته شده است.

استاندار هرمزگان گفت: مجموعه دستگاه‌های اجرایی استان اقدامات خوبی برای برگزاری مطلوب این کنگره انجام داده‌اند و استان آماده برگزاری این کنگره ملی است.

فریدون همتی شامگاه چهارشنبه در نشست ستاد برگزاری کنگره ملی بزرگداشت ۱۵۰۰ شهید استان هرمزگان اظهار داشت: این کنگره آثار و برکت بسیاری در ابعاد مختلف از جمله در حوزه نشاط اجتماعی، فرهنگی و معنوی برای هرمزگان به همراه دارد.

وی بیان داشت: برگزاری برنامههای متنوع از جمله اجرای ۱۵۰۰ پروژه عمرانی و برگزاری جشن ازدواج آسان و تامین جهیزیه برای ۱۵۰۰ زوج جوان در استان از جمله کارهای برنامه ریزی شده به مناسبت برگزاری این کنگره است.

استاندار هرمزگان تصریح کرد: کنگره ملی شهدای هرمزگان فرصت مناسبی جهت ترویج فرهنگ و ارزش‌های ایثار و شهادت است و تاثیرگذاری مناسبی در جامعه خواهد داشت.

همتی خاطرنشان کرد: از طریق برگزاری این کنگره اقشار مختلف جامعه به ویژه نسل جوان با راه و اهداف شهدای بزرگوار هرچه بیشتر آشنا می شوند.

وی ابراز داشت: همدلی و همراهی بسیار خوبی میان مجموعه دستگاه‌های اجرایی و همچنین بنگاه های اقتصادی استان هرمزگان در راستای کمک به برگزاری مطلوب کنگره ملی شهدای استان ایجاد شده است.

این مقام مسوول گفت: ارزش های دفاع مقدس و فرهنگ ایثار و شهادت برای نسل جدید امیدآفرین است و باید از این طریق در جامعه نشاط و امید ایجاد کنیم.

ابزار هدایت به بالای صفحه