شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[7 / 7 / 1399] سردار شهید احمد سوداگر؛
[7 / 7 / 1399] شهید قاسم کریمی؛
[7 / 7 / 1399] به روایت جانباز شیمیایی بهروز بیات؛
[8 / 7 / 1399] شهید حسن طهرانی مقدم؛
[7 / 7 / 1399] دبیر شورای نامگذاری معابر و اماکن عمومی تبریز خ ...
[7 / 7 / 1399] اشعاری نوجوانانه در وصف شهید حاج قاسم سلیمانی؛
[7 / 7 / 1399] از سوی فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه؛
[7 / 7 / 1399] در ویژه برنامه «راویان مقاومت» مطرح شد؛
[7 / 7 / 1399] نماینده ولی فقیه در گیلان؛
[7 / 7 / 1399] با حضور شهردار منطقه ۶ و خانواده شهید برگزار شد؛
[8 / 7 / 1399] شهید رضا محسنی شعار؛
[7 / 7 / 1399] شهید «حجت‌الله رمضانی»؛

 

کدخبر: 69417
تاریخ انتشار: 20 آذر 1398 _17:50:22
کنگره ۵۵ شهید دانشجوی اردبیل برگزار می‌شود

مسئول بسیج دانشجویی استان اردبیل گفت: طبق تمهیدات و هماهنگی‌های به عمل آمده چهارمین کنگره ۵۵ شهید دانشجوی استان اردبیل ۲۵ آذر ماه در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار می‌شود.

 

تا شهدا؛ پرویز پرزور، مسئول بسیج دانشجویی استان اردبیل بعد از ظهر امروز در جلسه هماهنگی برگزاری کنگره ۵۵ شهید دانشجوی استان اردبیل گفت: طبق تمهیدات و هماهنگی‌های به عمل آمده چهارمین کنگره ۵۵ شهید دانشجوی استان اردبیل ۲۵ آذر ماه در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار می‌شود.

او ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام نیز بیان کرد: ۵۵ شهیدا دانشجوی سراسر استان جان خود را فدای راه انقلاب اسلامی کرده‌اند و هر چه داریم در سایه رشادت‌ها و فداکاری‌های شهدایی همچون شهدای دانشجوی استانمان به ارمغان آمده است که باید با جان و دل ادامه دهنده این راه ارزشمند و معنوی باشیم.

مسئول بسیج دانشجویی استان اردبیل گفت: این مراسم با حضور سخنران کشوری و برگزاری برنامه‌های متنوع در دستور کار قرار گرفته و سالن شهید خودسیانی میزبان برگزاری این کنگره خواهد بود و برنامه‌هایی همچون تجلیل از خانواده شهدا، منتخبین جشنواره ورزشی و مسابقه کتابخوانی در نظر گرفته شده است.

پرزور اظهار کرد: یاد و خاطره شهدای والامقام را نباید هیچگاه فراموش کنیم بلکه برگزاری این مراسمات را باید در محور و راس برنامه‌ها قرار دهیم چرا که اهمیت برگزاری این برنامه‌ها بسیار حائز اهمیت است و بی‌توجهی به این برنامه‌ها عواقب خوبی را نخواهد داشت.

او تصریح کرد: انتشار گزیده‌ای از وصیت‌نامه شهدای دانشجو محقق شده و در روز برگزاری کنگره شهدای دانشجوی استان در فضای حقیقی و مجازی منتشر می‌شود که امیدواریم مسئولان و متولیان اجرایی مربوطه تمام تلاش خود را برای برگزاری باشکوه این مراسم انجام دهند.

ابزار هدایت به بالای صفحه