شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[16 / 5 / 1399] آزادگان استان تهران؛
[16 / 5 / 1399] فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور بسیج خبر داد؛
[16 / 5 / 1399] بیانیه «جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی» به‌مناسبت ...
[17 / 5 / 1399] شهید علی رحیمی؛
[17 / 5 / 1399] یک کاربر فضای مجازی در توییتر نوشت؛
[17 / 5 / 1399] معاون تعاون بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان ...

 

کدخبر: 69393
تاریخ انتشار: 18 آذر 1398 _20:46:11
مادر ۴ شهید دفاع مقدس از مسئولان گلایه کرد

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در پی سفر به شهرستان پیشوا با مادر ۴ شهید دفاع مقدس دیدار و گفت‌و‌گو کرد.

 

تا شهدا؛ امیرسرتیپ امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح امروز به همراه سیدحسین نقوی حسینی نماینده مردم پیشوا، ورامین و قرچک در مجلس شورای اسلامی با هیئت همراه با حاجیه‌ خانم جنیدی مادر 4 شهید دفاع مقدس شهرستان پیشوا دیدار و گفت‌وگو کرد.

ام‌الشهدا جنیدی با انتقاد از محرومیت شهرستان پیشوا در این دیدار اظهار داشت : چیزی برای خو  نمی‌خواهم و خواسته‌های عمومی را می‌گویم، شهرستان پیشوا واقعا محروم است و بدون تعارف می‌گویم که هر مسئولی که به اینجا آمده هیچ یادگاری از خود برجای نگذاشته است در حالی که بزرگترین یادگاری برای شهرستان پیشوا در حوزه درمان است.

وی تصریح کرد: من به خاطر پسر موسی بن جعفر(ع) خیلی دلم می‌سوزد، به خاطر اجداد خودمان که فراموش نمی‌کنیم که در این سال‌ها برای این شهرستان چه فداکاری‌هایی کردند ولی متأسفانه شهرستان پیشوا که در نزدیکی تهران واقع‌ شده هم چنان یتیم مانده است.

 مادر 4 شهید شهرستان پیشوا ادامه داد: این‌ها حرف‌های من نیست بلکه حرف‌های جامعه است، آن زمان که پیشوا مستقل نبود مشکلات وجود داشت اما حال که مستقل شده چه دارد؟ این بودجه‌ها به کجا می‌رود؟ به من جواب دهید.

ام‌الشهدا جنیدی با اشاره به کمبود بیمارستان در شهرستان پیشوا بیان کرد: در حال حاضر صحبت از بیمارستان است که می‌گویند ساخته می‌شود اما معلوم نیست چه زمانی قرار است ساخته شود؟

در ادامه این دیدار امیر حاتمی نیز با قول همکاری نسبت به موضوعات و معضلات مطرح شده از سوی مادر شهیدان جنیدی پیرامون رفع مشکلات شهرستان پیشوا گفت: قول می‌دهم این مواردی که اشاره کردید را حتماً پیگیری کنم.

وی ادامه داد: قول می‌دهم مشکل جاده آنتنی و موضوع بیمارستان را از ظریق وزرای مربوطه پیگیری کنم که لازم است نماینده شهرستان در مجلس و فرماندار پیشوا نیز مکاتبات لازم را داشته باشند تا هرچه سریع‌تر مشکلات شهرستان پیشوا برطرف شود.

 وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو های مسلح همچنین خاطرنشان کرد: از وزیر راه و شهرسازی موضوع جاده آنتنی و وزیر بهداشت در حوزه احداث بیمارستان را پیگیری خواهم کرد.

ابزار هدایت به بالای صفحه