شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[16 / 5 / 1399] آزادگان استان تهران؛
[16 / 5 / 1399] فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور بسیج خبر داد؛
[16 / 5 / 1399] بیانیه «جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی» به‌مناسبت ...
[17 / 5 / 1399] شهید علی رحیمی؛
[17 / 5 / 1399] یک کاربر فضای مجازی در توییتر نوشت؛
[17 / 5 / 1399] معاون تعاون بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان ...

 

کدخبر: 69346
تاریخ انتشار: 17 آذر 1398 _10:31:20
برگزاری جلسه ستادهماهنگی کنگره شهدا درسازمان جهادکشاورزی

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان جهادکشاورزی گفت: این سازمان با تقدیم ۲۳ شهید به انقلاب در راس اداراتی است که بیشترین شهدا را داشته و در هر چه باشکوه تر برگزارکردن این همایش در استان هرمزگان تلاش خواهد کرد.

 

تا شهدا؛ جلسه ستاد هماهنگی کنگره شهدا با مدیران ستادی و معاونین سازمان جهادکشاورزی صبح امروز در سالن زیتون این سازمان برگزار شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان جهادکشاورزی اظهار کرد: این سازمان با تقدیم ۲۳ شهید به انقلاب در راس اداراتی است که بیشترین شهدا را داشته و در هر چه باشکوه تر برگزارکردن این همایش در استان هرمزگان تلاش خواهد کرد.

ایرج بقایی پوری بابیان اینکه کنگره ملی شهدای استان هرمزگان در روزهای ۱ الی ۵ دی ماه جاری با همکاری تمامی ادارات و نهادهای استان در بندرعباس برگزار خواهد شد، خاطرنشان کرد: سازمان جهادکشاورزی هرمزگان در برگزاری این کنگره مشارکت فعالی داشته و قرار است به نیت ۱۵۰۰ شهید تعداد ۱۵۰۰ جهیزیه تامین کند.

وی ادامه داد: نصب بنرهای کنگره، ارسال پیامک، سرکشی از خانواده شهدا ، مصاحبه با صداوسیما و پخش تیزر،برپایی غرفه پشتیبانی کنگره و … از اهم برنامه هایی است که توسط این سازمان جهت کنگره شهدا انجام می شود.

بارانی رییس اداره امور ایثارگران نیز در پایان گزارشی از روند اجرای برنامه های اجرا شده جهت هر چه باشکوهتر برگزار شدن کنگره شهدا اعلام داشت.

ابزار هدایت به بالای صفحه