شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[6 / 7 / 1399] به همت فرهنگسرای کار و تعاون؛
[5 / 7 / 1399] در پنجمین روز از هفته دفاع مقدس برگزار شد؛
[5 / 7 / 1399] شهید حسین فرهادی کوهپایی؛
[5 / 7 / 1399] عکاس شهید داریوش گودرزی‌کیا؛
[5 / 7 / 1399] شهید «سید حشمت‌الله اسدی شیاده»؛
[5 / 7 / 1399] دستاورد معنوی دفاع مقدس؛
[5 / 7 / 1399] شهرداری تهران در چهلمین سالگرد دفاع مقدس برگزار ...
[5 / 7 / 1399] به روایت جانباز شیمیایی بهروز بیات؛
[5 / 7 / 1399] سردار کارگر در برنامه «در انتهای الوند»؛
[5 / 7 / 1399] مدیرعامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس؛
[5 / 7 / 1399] همرزم شهید باکری؛

 

کدخبر: 68960
تاریخ انتشار: 12 آبان 1398 _20:03:04
انقلاب اسلامی سرآغاز انقلاب امام زمان(عج) است

شهید مجید احمدی ولی‌آبادی یکی از شهدای استان البرز در دوران هشت سال دفاع مقدس در بخشی از وصیت‌نامه خود خطاب به مردم آورده که قدر این انقلاب و امام را بدانید زیرا این انقلاب سرآغاز انقلاب امام زمان است و به دست مبارک ایشان اداره می‌شود.

تا شهدا؛ شهید مجید احمدی ولی‌آبادی فرزند نجی‌الله درسال ۱۳۵۰ در محله چهارصد دستگاه شهرستان کرج در خانواده‌ای متدین چشم به جهان گشود.
این شهید درسال ۱۳۵۶ در دبستان شهید میرزائی واقع در خیابان برغان کرج دوره ابتدائی خود را گذراند و سپس دوره راهنمائی را در مجتمع شهید آخوندی خیابان برغان باموفقیت به پایان رساند.
در سال ۱۳۶۳ در دبیرستان شهدای انقلاب واقع در خیابان طالقانی تحصیل خود را در سال اول دبیرستان آغاز کرد و تا سال ۱۳۶۵ در همین مدرسه ادامه تحصیل داد.
شهید احمدی ولی‌آبادی حافظه عجیبی داشت و در درس و در هر کاری مصصم بود به طوری‌که بارها در مسابقات قرآنی حائز رتبه شده بود.
وی علاقه خاصی به اسلام و امام خمینی(ره) و انقلاب داشت و در اجتماعات مذهبی همچون نماز جمعه، دعای کمیل و راهپیمایی‌ها شرکت می‌کرد.
شهید احمدی در سال ۶۵ در سپاه حضرت محمد (ص) نام‌نویسی کرد و در تاریخ ۱۱ آذرماه همان سال به جبهه اعزام شد و سرانجام در پنجم بهمن ماه سال ۶۵ در عملیات کربلای پنج و در منطقه شلمچه شربت شهادت نوشید.
شهید مجید احمدی در بخش دیگری از وصیت‌نامه خود از مردم خواسته تا مسجدها را خالی نکنند زیرا ما هر چه داریم از این مسجد و منبرهاست و همچنین می‌گوید که خواهرانم حجاب خود را حفظ کنید برای اینکه سیاهی چادران شما کوبنده‌تر از سرخی خون شهداست و نسبت به این انقلاب احساس مسئولیت نمائید و با بی‌حجابی مبارزه کنید تا خون این شهدا پایمال نشود.
وی در پایان خطاب به مردم آورده که قدر این انقلاب و امام را بدانید زیرا این انقلاب اسلامی سرآغاز انقلاب امام زمان(عج) است و به دست مبارک ایشان اداره می‌شود.

ابزار هدایت به بالای صفحه