شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[17 / 5 / 1399] شهید علی رحیمی؛
[17 / 5 / 1399] یک کاربر فضای مجازی در توییتر نوشت؛
[17 / 5 / 1399] معاون تعاون بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان ...

 

کدخبر: 68814
تاریخ انتشار: 24 مهر 1398 _17:06:55
کنگره بزرگداشت ۴۰۰۰ شهید بسیجی مازندران برگزار می‌شود

جانشین فرماندهی سپاه کربلای مازندران از برگزاری کنگره بزرگذاشت چهار هزار شهید بسیجی استان خبر داد.

 

تا شهدا به نقل از روابط عمومی سپاه کربلای مازندران، سرهنگ پاسدار حسین محمد رضایی در جلسه کنگره بزرگداشت چهار هزار شهید بسیجی استان با تسلیت اربعین سرور و سالار شهیدان اظهار داشت: در زمان دفاع مقدس عراقی‌ها با همه بضاعت و امکاناتی که در اختیار خود داشتند دفاع را برای جبهه انقلاب اسلامی سخت کردند زیرا امکانات آنها بیش از امکانات ما بود اما انقلاب با این امکانات اندک توانست بر دشمن غلبه کند و به آنها بفهماند قدرت ایران سرآمد تمام قدرت‌ها در منطقه است.

وی افزود: در آن شرایط سخت؛ با ورود بسیج شکل دفاع تغییر یافت چرا که بسیجیان این نامعادله را به نفع نظام و انقلاب اسلامی تغییر دادند.

جانشین فرماندهی سپاه کربلا مازندران با بیان اینکه پیروزی‌های متعدد با حضور بسیج نصیب جبهه انقلاب اسلامی شد؛ تصریح کرد: اگر بسیج نبود، این پیروزی انقلاب اسلامی امکان پذیر نبود چرا که مردم با پای خودشان آمدند و به فرموده مقام معظم رهبری بسیج عصاره ملت است.

وی با اشاره به اینکه در آن شرایط دشوار اعم کارگر، کارمند، دانش آموز و دانشجو تحت یک ساختار به‌عنوان بسیج مستضعفین شکل گرفته بودند، افزود: بسیج مستضعفین این عظمت را برای ملت ما ایجاد کرده که بعد از 40 سال همه به قدرت انقلاب اسلامی اذعان داشته و کشور ما را یک کشور قدرتمند بدانند.

وی تصریح کرد: موظف هستیم با چشم بینا حافظ این فرهنگ ارزشمند باشیم و برای آینده مملکت و برای پیمایش گام دوم انقلاب اسلامی به این فرهنگ نیاز داریم و اگر می‌خواهیم در مسیر استقلال و عزت گام برداریم چاره ای جز حرکت در این مسیر نداریم.

جانشین فرماندهی سپاه کربلا مازندران تاکید کرد: همه در مقابل خون شهدا و نظام مقدس جمهوری اسلامی مسئول هستیم و ناگفته نماند ظرفیت ما نامحدود بوده و تمامی نهادها و دستگاه‌های اجرایی و سازمان‌ها از تجمیع این ظرفیت‌ها استفاده کنند.

ابزار هدایت به بالای صفحه