شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[17 / 5 / 1399] شهید علی رحیمی؛
[17 / 5 / 1399] یک کاربر فضای مجازی در توییتر نوشت؛
[17 / 5 / 1399] معاون تعاون بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان ...

 

کدخبر: 68811
تاریخ انتشار: 24 مهر 1398 _17:04:19
فرزندان شهدا سرمایه های ارزشمند نظام اسلامی هستند

مدیر کل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان قم با حضور در مدارس شاهد قم از ۵۵ فرزند شهید در مقاطع مختلف تحصیلی تجلیل و تکریم نمود.

 

تا شهدا؛ «سید جواد هاشمی» با حضور در شش مدرسه شاهد استان قم ضمن تکریم فرزندان شهدا از جمله  شهدای مدافع حرم و شهدایی که در حفاظت از مرزها به شهادت رسیده اند، گفت: فرزندان شهدا، نسل ایثار و ادامه دهنده راه شهدا و سرمایه های ارزشمند نظام اسلامی هستند.

وی ضمن تسلیت ایام اربعین حسینی تاکید کرد: پدران شما برای دفاع از اسلام راستین، حفظ امنیت و عزت مسلمانان از جان خود گذشتند و به مقام والای شهادت نایل شدند و امروز شما فرزندان شهدا  درسنگر علم و دانش از دستاوردهای شهدا حفاظت نمایید.

سردار هاشمی خاطر نشان کرد: معلمان و مربیان مدارس شاهد مسئولیت سنگینی در قبال تعلم و تعلیم فرزندان شاهد و ایثارگر بر دوش دارند.

وی ادامه داد: یادگاران شهدا امانتی هستند که بعد از شهدا باید در زمینه آموزش و پرورش ایشان در محیط آموزشی کوشید و این سرمایه های انقلاب اسلامی و آینده سازان نظام اسلامی را به ثمر رساند.

هاشمی در آغازین روزهای سال تحصیلی جدید با حضور در شش مدرسه شاهد گلدوست، مریم، امیدهای انقلاب، نور علم، سرافرازان جانباز، سوم شعبان از 55 فرزند شهید مقطع دبستان تکریم و تجلیل بعمل آورد.

ابزار هدایت به بالای صفحه