شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[16 / 5 / 1399] آزادگان استان تهران؛
[16 / 5 / 1399] فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور بسیج خبر داد؛
[16 / 5 / 1399] بیانیه «جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی» به‌مناسبت ...
[17 / 5 / 1399] شهید علی رحیمی؛
[17 / 5 / 1399] یک کاربر فضای مجازی در توییتر نوشت؛
[17 / 5 / 1399] معاون تعاون بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان ...

 

کدخبر: 68783
تاریخ انتشار: 16 مهر 1398 _23:36:23
۲ هزار شهید توسط زائران اربعین لرستانی معرفی می‌شوند

ـ دبیر طرح نائب‌الشهید لرستان با اشاره به اجرای طرح نائب‌الشهید برای سومین سال متوالی در لرستان، اظهار کرد: دو هزار شهید توسط زائران اربعین حسینی لرستان معرفی می‌شوند.

تا شهدا؛ ناصر مطیعی، دبیر طرح نائب‌الشهید استان لرستان  با اشاره به فراهم شدن آمادگی زیرساخت‌ها برای اجرای طرح نائب‌الشهید به برگزاری این طرح برای سومین سال متوالی در استان لرستان اشاره و اظهار کرد: دو هزار شهید در طرح نائب‌الشهید  توسط زائران اربعین استان لرستان معرفی می‌شوند.

وی با بیان این‌که در این طرح هر زائر اربعین علاوه‌بر زیارت فردی، به نیابت از یک شهید زیارت خود را انجام می‌دهد، خاطرنشان کرد: اجرای این طرح معطر شدن اربعین حسینی به نام و یاد شهدا و دارای اثرگذاری معنوی بیشتری است.
دبیر اجرای طرح نائب‌الشهید لرستان با بیان این‌که در تمام موکب‌های استان لرستان در سطح شهرستان‌ها عوامل اجرای طرح نائب‌الشهید مستقر هستند، ادامه داد: عوامل اجرای طرح نائب‌الشهید به‌صورت الکترونیکی این طرح را انجام داده و کسانی که مشتاق به حضور در این طرح باشند می‌توانند با مراجعه به این افراد تصویر این شهید معرفی را دریافت کنند این در حالی‌است که در طرح نائب‌الشهید معرفی‌نامه هر شهید به‌صورت یک کارت طراحی شده و شامل تصویر، معرفی و بخشی از وصیت‌نامه شهید است.

ابزار هدایت به بالای صفحه