شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

 

کدخبر: 29380
تاریخ انتشار: 12 مرداد 1395 _23:23:26
دیدار مدیرکل بنیاد خراسان رضوی با جانباز «حاج رجب محمدزاده»

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی صبح امروز با حضور در بیمارستان رضوی مشهد مقدس ضمن عیادت از جانبازان رجب محمدزاده و علی اکبر قربانزاده با این اسوه های صبر و استقامت دیدار کرد.

به گزارش تا شهدا؛ عابدین عابدی مقدم صبح امروز با حضور در بیمارستان رضوی مشهد مقدس با «حاج رجب محمدزاده» و «علی اکبر قربانزاده» دو جانباز سرافراز مشهدی با این اسوه های صبر و استقامت دیدار کرد.


در این دیدار عابدی مقدم با پزشکان معالج حاج رجب محمدزاده که یک بار دیگر پس از ترخیص از بیمارستان امام حسین(ع) مشهد دوباره در بیمارستان رضوی بر اثر عفونت ریوی بستری شده است گفت‌وگو کرد و از روند درمانی این جانباز سرافراز مطلع شد.


وی همچنین در دیدار با جانباز 70 درصد علی اکبر قربانزاده که بر اثر سکته مغزی در این بیمارستان به سر می برد آرزوی سلامتی و شفای عاجل از درگاه خداوند متعال برای این دو جانباز حماسه آفرین خراسانی مسئلت کرد.


در این دیدار غلامپور معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی، مدیرکل این نهاد را همراهی می کرد.


گفتنی است حاج رجب محمد زاده 17 تیرماه برای اولین بار بر اثر عفونت شدید ریه در بیمارستان امام حسین(ع) مشهد مقدس بستری شد و پس از گذشت چند هفته با مرخص شدن از بیمارستان و تنها به سر بردن یک روز در منزل یک بار دیگر در بیمارستان رضوی این شهر بستری شد تا تحت نظر پزشکان متخصص ریه قرار گیرد.


لازم به ذکر است علی اکبر قربانزاده در 15 مردادماه 1362 در عملیات والفجر3 بر اثر اصابت ترکش به کمر به درجه رفیع جانباز نائل شد.

ابزار هدایت به بالای صفحه