شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[16 / 5 / 1399] آزادگان استان تهران؛
[16 / 5 / 1399] فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور بسیج خبر داد؛
[16 / 5 / 1399] بیانیه «جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی» به‌مناسبت ...
[17 / 5 / 1399] شهید علی رحیمی؛
[17 / 5 / 1399] یک کاربر فضای مجازی در توییتر نوشت؛
[17 / 5 / 1399] معاون تعاون بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان ...

 

کدخبر: 25601
تاریخ انتشار: 31 فروردین 1395 _21:41:50
معوقات سال ۹۱ خانواده‌ شهدای استان ایلام پرداخت شد

نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: توجه به مشکلات ایثارگران در مناطق محروم، یکی از سیاست‌های بنیاد است و در همین راستا معوقات سال ۹۱ خانواده‌های شهدای استان ایلام پرداخت شد.

به گزارش تا شهدا به نقل از روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی شهیدی محلاتی، نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران، معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید در جلسه شورای معاونان بنیاد پس از گزارش مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام با اشاره به رشادت‌ها و مقاومت مردم ایلام در دوران جنگ تحمیلی و بالا بودن سطح جامعه ایثارگری این استان نسبت به کل جمعیت آن، گفت: توجه به مشکلات ایثارگران در مناطق محروم، یکی از سیاست‌های بنیاد است و در همین راستا اخیراً معوقات سال ۱۳۹۱ خانواده‌های شهدای این استان پرداخت شد. تعامل مناسب مدیرکل بنیاد استان با استاندار، نماینده ولی فقیه و مسئولین اجرایی استان، در رسیدگی به مشکلات ایثارگران مؤثر بوده است.


وی با اشاره به قانع بودن مردم استان ایلام و در عین حال مشکلات مردم این منطقه گفت: با توجه به ضعف امکانات بیمارستان‌های تخصصی در این استان، پزشکان متخصص از طرف بنیاد برای معالجه ایثارگران اعزام می‌شوند و در معاونت بهداشت و درمان بنیاد مناطق محروم در اولویت اعزام تیم‌های تخصصی پزشکی قرار دارند.


حجت‌الاسلام شهیدی با اشاره به حضور میلیونی مردم در مراسم اربعین سال گذشته و خدماتی که بنیاد شهید و امور ایثارگران استان‌های ایلام و خوزستان به زائران ایثارگر ارائه داده‌اند، گفت: با توجه به اهمیت مراسم اربعین به عنوان نمادی برای شیعیان، ضرورت دارد، اعتبارات جداگانه‌ای برای این استان‌ها در نظر گرفته شود.

ابزار هدایت به بالای صفحه