شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[26 / 7 / 1400] تلاش شهید «سید کاظم کاظمی» برای رسوا کردن حقیقت ...
[26 / 7 / 1400] به مناسبت سالگرد شهادت «شیخ شریف‌قنوتی» منتشر شد؛
[26 / 7 / 1400] به مناسبت سالروز شهادت سردار شهید نورعلی شوشتری ...

 

کدخبر: 14088
تاریخ انتشار: 12 تیر 1394 _13:36:47
حمله شهرداری به نشریه شهدای اسلام در حمایت از دولت
در درگیری شهرداری منطقه 7 با عوامل فروش نشریه "شهدای اسلام"، نماز گزاران به حمایت از این نشریه برخاسته که با دخالت ناجا به دلیل مجوز فروش داشتن نشریه، موضوع حل و فصل گردید.

تا شهدا - در حالی که نشریه "شهدای اسلام" متعلق به هیأت خانواده شهدا و ایثارگران و تنها نشریه با نام "شهید" در کشور با مجوز ستاد برگزاری نماز جمعه در محل نماز جمعه در کنار سایر نشریات ارزشی به فروش می رسد، کارکنان قوی هیکل شهرداری منطقه 7 تهران ظهر امروز به فروشندگان این نشریه در محل نماز جمعه تهران حمله ور شده و صرفا با فروش نشریه شهدای اسلام در میان سایر نشریات مخالفت کردند.

ماموران شهرداری ناحیه 4 منطقه 7 در حالی به این نشریه حمله ور شدند که ستاد نماز جمعه بر عملکرد همه نشریات نظارت دارد و همه نشریاتی که در نماز جمعه به فروش می رسند با مجوز این ستاد انجام می شود.

هفته گذشته نیز رسانه ها و روزنامه های دولتی و اصلاح‌طلب  به این نشریه حمله ور شده و با جنجال سازی رسانه ای تلاش کردند تا نشریه شهدای اسلام را وابسته به جریان سیاسی نشان دهند  و لذا احتمال آن می رود شهرداری منطقه 7 نیز در راستای حمایت از دولت دست به این اقدام زده باشد!

لازم به ذکر است، در درگیری شهرداری منطقه 7 با عوامل فروش نشریه "شهدای اسلام"، نماز گزاران به حمایت از این نشریه برخاسته که با دخالت ناجا به دلیل مجوز فروش داشتن این نشریه، موضوع حل و فصل گردید.

حال سوالی که مطرح می شود، این است که اولا چطور دولت تدبیر و امید که مدعی آزادی رسانه‌ها بوده و به قوه قضائیه و مقنننه خرده می گیرد که کسی حق انتقاد از ایشان را نداشته، اما همه در انتقاد از دولت راحتند، تاب دیدن یک نشریه دفاع مقدسی را ندارد که صرفا آرمان های شهدا را گوشزد می کند و تاکنون به تخریب هیچ شخصیتی نپرداخته و وابسته به هیچ حزب و گروهی هم نیست  و از طرف دیگر آقای قالیباف شهردار تهران نیز بهتر است بر عملکرد شهرداران خود دقت بیشتری داشته باشد تا اینگونه جاهلانه به حمایت از رسانه های دولتی بر نیامده و نشریه ای که اصلا از محتوای ارزشی اش خبر ندارند، را زیر دست و پاهای قوی هیکلان شهرداری که جز زور هیچ منطقی ندارند له نکند. چرا که صفحه صفحه این نشریه مزین به نام و تصویر شهداست و خانواده شهدا و ایثارگران آنگونه که لودر بردن قالیباف به گلزار شهدا  و سر قبر شهدا را فراموش نکرده‌اند، بی حرمتی عوامل شهرداری تهران به نشریه ارزشی و دفاع مقدسی شهدای اسلام را نیز فراموش نخواهند کرد.
گفتنی است این برخورد زننده عوامل شهرداری تهران با یک عوامل فروش یک نشریه ارزشی، در حالی است که در اکثر میادین و نقاط حساس شهر تهران فیلم‌های مبتذل، کتاب‌ها و نشریات ضاله و بعضا ضد انقلابی به صورت آشکار و آزادانه توسط افراد دستفروش به فروش می رسد و متاسفانه شهرداری کوچکترین برخوردی با آنها نمی‌‌کند!
منبع : شهدای ایران

ابزار هدایت به بالای صفحه